Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Kõnelused preili C-ga ehk Armastuskirjad maailmaleAutor(id): Andre Tamm
Kujundaja: Erelin Kallas
Kirjastus: Vali Press
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916427989
Lehekülgi: 80
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Sõna on jõud. Ta on ravim või relv, tööriist või lammutaja, vastavalt sellele, kuidas kasutaja teda realiseerib. Käesolevas raamatus on sõna kui kuldne valguse võti valgustöötajate käes, kes annavad elustava hingeväe kaudu meie paljukannatanud planeedile uue vaba hingamise helguses ja kerguses. Need sõnad on suunatud inimkonna tervendamiseks ja õnnistamiseks. Innustavad käima armastuse teed, suhtlema südame keeles ja toimima inimese seisusele vastava väärikusega. Kutsuvad üles ühtsusele ja heatahtlikule koostööle. Tõstavad kogu oma ilus ja siiruses vibratsiooni, kannavad üldist rahu ja hoolivuse sõnumit. Neis südamlikes dialoogides väljendub inimese staatuse kauneim olek. Kaasahaarav kahekõne kirjapildis on vormistatud selliselt, et mõttepärli lendu lasknud vestluspartner esineb C tähena ja mina vastajana A tähena. Nii moodustub sellest hästi jälgitav dialoog. Me ju kõik teame, et see maailm vajab päästet. Seepärast hoiadki käes seda trükikirjas projekti just selleks otstarbeks. Iga lugeja on püha ja väärtuslik valguse kaaslooja.
Märksõnad:
Vali Press OÜ
Erelin Kallas
eesti ilukirjandus
dialoogid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kõnelused preili C-ga ehk Armastuskirjad maailmale, Andre Tamm, Vali Press 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus II,
Eesti Raamat, 1965, hind: 6,50 eurot
Raimond Kaugver, Jumalat ei ole kodus,
Eesti Raamat, 1971, hind: 5,00 eurot
Nikolai Baturin, Noor jää,
Eesti Raamat, 2009, hind: 5,00 eurot
Heido Sõna, Reetmise rõõm,
Hea Tegu, 2017, hind: 4,70 eurot
Bernard Kangro, Tartu,
Eesti Raamat, 1996, hind: 15,00 eurot
Vello Lattik, Kohtumiseni unistustes,
2001, hind: 5,50 eurot
Mae Antsu, Murra leiba nälgijale,
Varrak, 2005, hind: 15,00 eurot
Anu Raud, Jutte, muist muinas-, muist muid (lühijutud, miniatuurid),
Eesti Raamat, 1985, hind: 6,00 eurot
Raimond Kaugver, Pariisi lõbusad naised,
Eesti Raamat, 1985, hind: 6,00 eurot
Heiki Vilep; toimetasid Maia Tammjärv ja Piret Bristol ; järelsõna Hannes Varblane, Hirm,
A-Disain, 2010, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4490 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!