Teema: Raamatud spordist
Pealkiri:
Pool sajandit Tartu maratoni 1960-2010Autor(id): Epp Paal
Kujundaja: Anne Vahermaa
Kirjastus: MTÜ Klubi Tartu Maraton
Linn:
Aasta: 2010
Originaalkeel:
ISBN: 9789949188895
Lehekülgi: 248
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 235 × 335 mm
Suurus: suures formaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
16. jaanuaril 1960 anti Tartu südalinnas Emajõe jääl start esimesele Tartu-Kääriku suusamatkale, millega sai alguse tänane Eesti tuntuim rahvaspordiüritus Tartu Maraton. Poole sajandi jooksul on Tartu Maratoni üritustel edukalt tulemus kirja saadud 135 731 korral.
Raamat annab ülevaate maratoni arengust – ajaloost ja korraldusest nii korraldajate endi kui ka maratonil osalenute silme läbi. Kaardile on saanud maratoniraja kulgemine läbi aegade ning esimest korda näeb trükivalgust ka maratoni hümni noot. Raamat pakub nii osalejatele kui ka maratoniga muul moel seotud inimestele äratundmisrõõmu ning aitab elustada unustusehõlma vajunud mälestusi.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pool sajandit Tartu maratoni 1960-2010, Epp Paal, MTÜ Klubi Tartu Maraton 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Raamatud spordist alla viimati lisatud:
Aldie Chalmers, Rulluisutamine,
Egmont Estonia, 2003, hind: 5,00 eurot
H. Kaal, Aleks Kaskneem, T. Masso, Matkatarkuste taskuraamat,
Eesti Raamat, 1964, hind: 4,50 eurot
Isai Rozenfeld, Mis on probleemmale?,
Eesti Raamat, 1976, hind: 5,90 eurot
Iivo Nei, Issai Rozenfeld, Avangute teooria,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 11,00 eurot
Wayne Gretzky, Rick Reilly, Gretzky. Autobiograafia,
Olympia, 1994, hind: 7,00 eurot
Jüri Randviir, Kuningas kummuli! Maleaabits kõigile,
Koolibri, 1995, hind: 16,00 eurot
Paul Keres, Iivo Nei, Maleaabits,
Eesti Raamat, 1978, hind: 22,00 eurot
Rein Jalak, V. Kask, H. Kapp, Noorsportlase ealise arengu hindamine. Metoodiline materjal treeneritele ja kehalise kasvatuse õpetajatele,
hind: 7,00 eurot
Miranda Esmonde-White, Võimle end nooreks. Igapäevased harjutused valuvabaks ja reipaks eluks,
Pegasus, 2024, hind: 24,00 eurot
Arne Kivistik, Suusataja ABC,
Eesti Raamat, 1971, hind: 4,00 eurot
Raamatud spordist all on 1435 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!