Teema: Aforismid, mõtteterad, kinkeraamatud
Pealkiri:
Elu on parem koos kassigaAutor(id): Helen Redding
Kirjastus: Tammerraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Elina Lambakahar
ISBN: 9789916681046
Lehekülgi: 96
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 150x150
Suurus:
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
See raamat on kõigile neile, kelle maailm keerleb armastatud kassi ümber. Siit leiate südantsoojendavaid lugusid, vaimustavaid fakte ja kauneid tsitaate – kõike, mis kinnitab, miks te kasse nii väga armastate.
Ärge tehke välja küünistest, kahjustatud mööblist või aiast toodud „kingitusest“, set te ju teate, et armastate isegi oma kassi iga vurrukarva!
Nii et istuge, kass süles, lõõgastuge ja nautige suurepärast lugu selle kohta, kuidas kassid maailma palju paremaks kohaks muudavad.
Sisukas ja kaunis kinkeraamat loomasõbrale.
Märksõnad:
Tammerraamat
kass
kassipidamine
loomade käitumine
inimese-looma suhe
inglise
huumor
tsitaadid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Elu on parem koos kassiga, Helen Redding, Tammerraamat 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Aforismid, mõtteterad, kinkeraamatud alla viimati lisatud:
Monica Raud, Täiskäigul tulevikku! Soovitusi iseseisva elu alustajaile 25 armastatud eestimaalaselt,
Pegasus, 2018, hind: 13,00 eurot
Rain Siemer, Soovin sulle head,
Skymarket, Rahva Raamat, 2018, hind: 7,00 eurot
Rebecca Hall, 1000 põhjust sind armastada,
Tänapäev, 2004, hind: 6,00 eurot
H. Jackson Brown, Väike elujuhiste raamat. 2. osa. 512 täiendavat soovitust, tähelepanekut ja meeldetuletust, kuidas elada õnnelikku ja kasulikku elu,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1997, hind: 5,00 eurot
H. Jackson Brown, Väike elujuhiste raamat . 1. osa,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1997, hind: 4,00 eurot
Inna Narro, Katri Lumi, Kingin su aastatele elu,
Pilgrim, 2021, hind: 10,00 eurot
Pam Brown (fotod), Yoneo Morito; toimetaja Ülle Tärn, Lõpmatult võrratud kassid,
Paletti Eesti, 2007, hind: 9,00 eurot
Tõlkinud Triin Soomets, Sõbrad igavesti,
Sinisukk, 2006, hind: 5,00 eurot
Arvo Valton, Märklaud kilbiks. Lauseid,
Eesti Raamat, 1980, hind: 3,00 eurot
Koostanud Gerda Kroom ja Mai Mesilane, Otsige iseendas ja te leiate kõik. Kuulsuste mõtteteri ja tähelepanekuid,
Odamees, 2010, hind: 14,00 eurot
Aforismid, mõtteterad, kinkeraamatud all on 251 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!