Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Kolmanda A kriminalistidAutor(id): Ilmar Tomusk
Kujundaja: Villu Tammer
Kirjastus: Tammerraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949482412
Lehekülgi: 92
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 200x145mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Piia ja Mati isa sai tädilt päranduseks vana koltunud lehtedega raamatu. Kui lastel sellest raamatust koolis juttu tuleb, selgub, et tegemist on erakordselt hinnalise teosega. Raamat pannaksegi Metsatuka gümnaasiumi raamatukogus näitusele välja. Ühel saatuslikul ööl raamat varastatakse. Politseinikud ei leia kuriteopaigalt sõrmejälgi ega asitõendeid. Raamatu omanikud, kolmanda A klassi õpilased Piia ja Mati koos kaheteistkümnenda klassi Pauliga alustavad ise detektiivitööd. See aga viib neid Eestist palju kaugemale.
Teatud klassides kohustuslik kirjandus.
Märksõnad:
eesti lastekirjandus
jutustused
Hillar Mets
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kolmanda A kriminalistid, Ilmar Tomusk, Tammerraamat 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Henno Käo, Dondijutud enamjaolt küll lastele, aga ka kõvema närviga keskealiste keskmisele astmele,
Tiritamm, 1993, hind: 7,00 eurot
Holger Pukk, Kaks punast kaelarätti,
Eesti Raamat, 1985, hind: 3,00 eurot
Astrid Reinla, Teofrastus,
Eesti Raamat, 1985, hind: 7,00 eurot
Leelo Tungal, Kristiina, see keskmine,
Eesti Raamat, 1989, hind: 8,00 eurot
Silvia Rannamaa, Kadri,
TEA Kirjastus, 2010, hind: 9,00 eurot
Juhan Saar, Õhtujutud,
Perioodika, 1988, hind: 4,00 eurot
Vladimir Beekman, Aatomiku juhtumused,
Eesti Raamat, 1988, hind: 3,50 eurot
Helvi Jürisson, Putukajutud (jutustused),
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot
Silvi Väljal, Jussikese seitse sõpra,
Avita, 1999, hind: 5,00 eurot
Lehte Hainsalu, 10 kooki,
Perioodika, 1990, hind: 8,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3909 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!