Viinamari aias ja köögis, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Viinamari aias ja köögis, Jaan Kivistik, Toivo Niiberg, Maalehe Raamat 2002 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Lehmatapja""Eikugasil""Kes kus elab""Peapiiskopi surilina""Selli aastaring ehk kuidas Sell sa..""Eesti lindude välimääraja""Teisele ringile""Avatus täiskasvanute õpetamisel""21 Soli""Koduõuede aiad ja väravad""Mahepõllumajandus Eestis 2011""Intuitsioon. Loogikaväline tunnet..""Laste oma meisterdamisraamat""Kuu kumavas valguses""Oma luulet ja võõrast""Mikroökonoomika baasteooria. 5. o..""Mida beebid mõtlevad. Mida lapse ..""Hingevõlg""Edgar Johan Kuusiku Vabadussõja m..""Psühhiaatriline rehabilitatsioon""Tuulest viidud 2""Ärge pabistage pisiasjade pärast..""W.i.t.c.h. Aastaraamat 2009""Kiirestivalmivad toidud""Sensorimotor and social functionin..""Kriitiline ahel. Romaan projektiju..""Kohtumisi metsloomadega""Mina ja mu poeg""Mida oodata: esimene eluaasta""Isamaa nimel""Kirjandusest ja kriitikast""Teoreem""Isikliku reaalsuse olemus II""Tõus ja mõõn viib kaasa. Hercul..""Akadeemia 1994/1""Sauruste park""Eesti rahvarõivas ja mood. Estoni..""Teater. Muusika. Kino 2014/10""Hinga""Raha lugemise õpetus. Muigeid ja ..""Matemaatika salakeel""Salaaed""TEA entsüklopeedia 9 köide Indee..""Puuduta tähte""Eesti Naine 1951/3. EK(b)P KK ajak..""Andjad, võtjad ja teised armastaj..""Lummuses""Tappev tõde""Vikerkaar 1989/4""Kui kõiguvad pilvelõhkujad""Eesti mullad, nende parandamine ja..""Ajaloo Vabrik. Fabrique d'Histoire""Poolsada tarvilikku kodumaist ravi..""Surma vaatemäng""Taevased ratsanikud""Samettõotus I""National Geographic 2003 February...""Naisõiguslased ja teisi jutustisi""The entangled gap: the male Estoni..""Ilutegija 1992/14""Eesti raskejõustiku ajaloost. Lur..""Peeter Esimene II""Uhku-Siili seitse elu""Valge vares""Hirundo 2007/2. Eesti Ornitoloogia..""Palunõiaq""Ühiskondliku toitlustamise ökono..""Jõulujutud""The Butterfly Effect""Mosleminaise käsiraamat""Õhukeseks viilutatud aeg""Edukas turustus nädalaga""Eesti töötervishoiu arengulugu 1..""Laulge kaasa! 48""Karu-aabits""Elemendid meis ja meie ümber. Mit..""Jumal armastab sind""Inimlik komöödia: stseenid erael..""Kunst Tallinnas XIX sajandil""Matemaatika XI klassile""Õde Carrie""Vaikuse valgus. Mõtteid viljatuse..""Kuuastroloogia saladused. Kuidas t..""Luule, ametnik""Mimesis. Tegelikkuse kujutamine õ..""Titanic üles tõsta!""Keelekõrvast""Hollow' häärber""Brasiilia""Tehnilise mehaanika alused""Teutoonide vang. Soohunt""Pikker 1986/14""Toitumissoovitused veresuhkruvaegu..""Lohetapja""Keda usaldada? Kuidas tehnoloogia ..""Saladus awalikuks saanud wõi Seit..""XIX-XX sajandi väliskirjanikke. 9.."
97 tk kogusumma: 854,60 EUR

Teema: Kodu ja aed
Pealkiri: Viinamari aias ja köögis
Autor(id): Jaan Kivistik, Toivo Niiberg

Kirjastus: Maalehe Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel:
ISBN: 9985641841
Lehekülgi: 174

Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kohati kulunud, leheservad pisut määrdunud, sisu korras

Mõõdud: 145 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Viinapuu on üks vanemaid ja levinumaid kultuurtaimi maailmas. Piiblis on veeuputusjärgse maailma esiisa Noa kohta öeldud, et ta hakkas põllumeheks ja istutas viinamäe.
Sellesama viinamäe veini liigne pruukimine sai ajendiks, miks Noa needis ühe oma poja järglasi - Kaanani rahvast. Ikka veel leidub neid, kes arvavad, et viinapuud Eestis ei kasva. Seda ajal, kui jahedas parasvöötmes, meist kaugemal põhjaski, suureneb huvi kohalike viinamarjade vastu. Ühiseks huviks on nihutada viinapuude levikuala üha kaugemale põhja poole.
Kiiresti on laienenud viinapuude sortiment.
Mõned sordid ei vaja talveks katmist.
Viinapuu on väljunud koduaedade piiridest. Meie vahetus naabruses (Lätis, Norras, Rootsis, isegi Soomes) on rajatud viinamarjaistandikke nii avamaal kui katmikalal ja valmistatakse müügiks kohalikest viinamarjadest veine.
Ka meil on marjade kasvatamise järele tekkinud tungiv vajadus.
Küsitakse nõu nii telefoni kui ka kirja teel, mida rikkaliku viinamarjasaagiga peale hakata.
Jaan Kivistik

viinamari, viinamarjakasvatus, agrotehnika, koduaiandus, vein, koduvein, rosinad, toiduretseptid, aimekirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kodu ja aed alla viimati lisatud:

Toimetanud: Kaja Kurg, Mururaamat. Kodukiri,
Ajakirjade Kirjastus, hind: 4,00 eurot

Bradley Viner, Mul on kodus merisiga,
Egmont Estonia, 1999, hind: 4,50 eurot

Aila Pakarinen, Marja Viita (toimetajad), Suur nipiraamat,
Sinisukk, hind: 8,00 eurot

Koostanud Mihkel Saar, Pojengid,
A-meediagrupp, 2013, hind: 3,00 eurot

Aivar Pihelgas, Minu lemmikloom,
Noortekogu ''Uus Eest''i, 1994, hind: 2,00 eurot

Mall Värva, Ravimtaimed aeda,
Maalehe Raamat, 2002, hind: 12,00 eurot

Loreida Eisen, Toivo Niiberg ja Karl Veber, Ebaküdoonia aias ja köögis,
Maalehe Raamat, 1999, hind: 13,00 eurot

Charlotte Williams, Majapidamisalaste näpunäidete kogumik,
Ersen, 2005, hind: 10,00 eurot

Christopher Lloyd. Toimetanud Erica Hunningher, Värvid aias,
Maalehe Raamat, 2002, hind: 20,00 eurot

David Dosa, Ringkäigud Oscariga. Tavalise kassi ebatavaline võime,
Olion, 2010, hind: 7,00 eurot



Kodu ja aed all on 1316 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Viinamari aias ja köögis, Jaan Kivistik, Toivo Niiberg, Maalehe Raamat 2002 | vanaraamat.ee
Viinamari aias ja köögis, Jaan Kivistik, Toivo Niiberg, Maalehe Raamat 2002 | vanaraamat.ee
Viinamari aias ja köögis, Jaan Kivistik, Toivo Niiberg, Maalehe Raamat 2002 | vanaraamat.ee
Viinamari aias ja köögis, Jaan Kivistik, Toivo Niiberg, Maalehe Raamat 2002 | vanaraamat.ee
Viinamari aias ja köögis, Jaan Kivistik, Toivo Niiberg, Maalehe Raamat 2002 | vanaraamat.ee
Viinamari aias ja köögis, Jaan Kivistik, Toivo Niiberg, Maalehe Raamat 2002 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud