Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Skaudilugu. Eesti skautluse juubeliaastaksAutor(id): Jämesäär
Kirjastus: Ühing Eesti Tulevik
Linn: Toronto
Aasta: 1987
Originaalkeel:
Lehekülgi: 32
Seisukord: kasutatud raamat, normaalne seisukord
Suurus: tavaformaat, pehme köide
Sisu:
Skautmaster Heino Jõe (1913–1990), skaudinimega Jämesäär, ei olnud mitte ainult skaudijuht, vaid ka ajakirjanik, õpetaja, kunstnik ja ideoloog. Eesti skautluses asendas ta indiaanlaste tausta eesti rahvusliku taustaga. Oma tööga mitmetes eesti organisatsioonides ja oma ajakirjandusliku tegevusega sidus ta skautluse tugevalt eesti ühiskonnaga eestluse elujõu säilitamiseks ja arenguks.
Tema sulest ilmus tuhandeid lehekülgi skautlikku kirjavara, laule ja jooniseid.
Märksõnad:
skautlus
väliseesti
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Skaudilugu. Eesti skautluse juubeliaastaks, Jämesäär, Ühing Eesti Tulevik 1987Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Peter Englund, Poltaava,
Argo, 2006, hind: 15,00 eurot
Jan Burian, Bohumila Mouchova, Etruskide kuulsus ja langus,
Valgus, 1973, hind: 3,00 eurot
Nikolai Nikolski, Vene kiriku ajalugu,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot
Koostajad ja toimetajad Jaan Kivistik, Riina Miljan, Reet Põldaru, Ülle Roosmaa, Eesti Maaülikool. Majandus- ja sotsiaalinstituut 40,
Eesti Maaülikool, 2009, hind: 13,00 eurot
Aarand Roos, Jumalaga, Kars ja Erzurum. Türgi eestlaste ajalugu,
Kommunaalprojekt, 1992, hind: 5,50 eurot
William Manchester, Kruppi relvad 1587-1968,
Eesti Raamat, 1974, hind: 6,00 eurot
Koostanud Isidor Goldman ja Priit Kaldoja, Tallinna legendid,
Perioodika, 1991, hind: 4,00 eurot
Heino Gustavson, Meditsiinist vanas Tallinnas kuni 1816. a.,
Valgus, 1969, hind: 11,00 eurot
Robert Raid, Kui venelased tulid...,
Kupar, 1995, hind: 14,00 eurot
Karen Ralls, Templirüütlid ja Graal. Rüütliretked,
Ersen, 2004, hind: 20,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6214 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!