Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
NaatriumkloriidAutor(id): Jussi Adler-Olsen
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
Tõlkija: Krõõt Kaljusto-Munck
ISBN: 9789916164365
Lehekülgi: 402
Sari: Q-osakond
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Jussi Adler-Olseni Q-osakonna krimisarja 9. raamat jahib sarimõrvarit koroonapiirangute ajal. Kui südantlõhestav enesetapp toob päevavalgele vana, peaaegu unustuse hõlma vajunud juhtumi, paljastub kummaline laitmatult ajastatud surmajuhtumite jada, mida on seni peetud õnnetusteks või enesetappudeks. Seistes silmitsi oma seni kõige raskema juhtumiga, mille uurimist takistavad COVID-19 piirangud ja isiklikud probleemid, tuleb Q-osakonnal leida süüdlane enne järgmise mõrva sooritamist, sest mõrvar ei ole oma tööd veel kaugeltki lõpetanud. Samal ajal langeb süüdistuse vari Carl Mørckile seoses ühe varasema juhtumiga ja ta peab istuma ülekuulamisruumis teisele poole lauda. JUSSI ADLER-OLSEN (s 1950) on Taani menukaim krimiautor. Tema Q-osakonna sarja raamatuid on ilmunud 42 riigis ja neid on müüdud kokku üle 27 miljoni. Samuti on nende järgi valminud menukad filmiversioonid.
Märksõnad:
Kirjastus Pegasus
Q-osakond
ilukirjandus
Natrium Chlorid. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Naatriumkloriid, Jussi Adler-Olsen, Pegasus 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Kenneth Libbrecht, Väike lumehelberaamat,
Tuul ja Nool, 2004, hind: 9,00 eurot
Lisa J. Smith, Salaring. Vang,
Varrak, 2012, hind: 10,00 eurot
Justin Cronin, The Passage (The Passage #1),
Ballantine Books Trade Paperbacks, 2012, hind: 10,00 eurot
Мун Элизабет, Путь наемника,
Азбука-классика, 2003, hind: 5,00 eurot
Татьяна Устименко, Хроники Рыжей: Сумасшедшая принцесса. Лицо для Cумасшедшей принцессы. Принц для Cумасшедшей принцессы,
Альфа-книга, 2010, hind: 7,00 eurot
Herbie Brennan, Haldjasõjad,
Varrak, 2005, hind: 15,00 eurot
ks. Toimetanud: Helju Jüss, Äri. Romaan,
Byronet, 2002, hind: 15,00 eurot
Kate Thompson, The New Policeman (New Policeman #1),
The Bodley Head, 2005, hind: 5,00 eurot
Matt Barker, Sarah jalad,
EÜS Veljesto kirjastus, 1999, hind: 16,00 eurot
Lily Seafield, Scottish Ghosts,
Lomond Books, 1999, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 22541 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!