Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Ilvese küünised. Stieg Larssoni Millenniumi-sarja järgAutor(id): Karin Smirnoff
Kujundaja: Britt Urbla Keller
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel:
Tõlkija: Kadi-Riin Haasma
ISBN: 9789985362457
Lehekülgi: 312
Sari: Millennium
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 203x145
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Põhja-Rootsis põrkuvad jõulised ja hämarad huvid, mille märksõnadeks on kapitalism, rohepesu ja kuritegevus. Sündmuste keerisesse satub Gasskasi asula, kus ühel kevadhommikul äratab elanikke võimas plahvatus ja kust seejärel leitakse tapetuna noor ajakirjanik.
Mikael Blomkvist, kes on teel põhja poole tütre pere juurde, maadleb isiklike muredega ja on vastu võtnud uue tööalase väljakutse. Ta aga ei aima veel, kui suurde mängu ta tahtmatult satub. Samal ajal on Lisbeth Salander kerkinud allmaailma huviorbiiti. Tema eluaegne sõber Plague on kadunud - ja vennatütart Svalat ähvardab samuti oht. Nende asjade vahel on seos. Keegi teab, kuidas Lisbethi urust välja meelitada, kuid samuti seda, kuidas teda kahjutuks teha.
Märksõnad:
Varrak
Britt Urbla Keller
Millennium
põnevusromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ilvese küünised. Stieg Larssoni Millenniumi-sarja järg, Karin Smirnoff, Varrak 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
James Herriot, Koerajutud,
Eesti Raamat, 1995, hind: 8,00 eurot
Barbara Wood, Domina,
Varrak, 2000, hind: 14,00 eurot
Herman Sergo, Lootsitoa jutud,
Eesti Raamat, 1967, hind: 3,00 eurot
Mait Ando Raun, Kollane maja,
Kupar, 1994, hind: 1,50 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Elu ja armastus,
Eesti Raamat, 1966, hind: 8,00 eurot
Margaret Craven, Öökull huikas mind,
Kupar, 1991, hind: 6,00 eurot
Nikolai Gogol. Koostanud: Ann Malts, Jutustusi. Revident,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,50 eurot
Stendhal, Punane ja must. XIX sajandi kroonika,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 7,00 eurot
Artur Erich, Äike,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,50 eurot
Kari Hotakainen, Kaitsekraavi tee,
Tänapäev, 2005, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus all on 23284 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!