Teema: Muud noodid
Pealkiri:
Eesti heliloojate klaveripalu lastele (1. osa). Laste Muusikakooli I ja II klassileAutor(id): Koostanud Veera Lensin
Kujundaja: Silvi Väljal
Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1962
Originaalkeel:
Lehekülgi: 20
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned kulunud, esilehel kirje, sisu olemas ja loetav
Mõõdud: 206 × 262 mm
Suurus: suur formaat, pehme köide
Sisu:
Käesoleval klaveripalade kogumikul on metoodilis-kasvatuslik eesmärk, kusjuures iga pala on mõeldud teatava tehnilise või interpretatsioonilise probleemi lahendamiseks. Palade valikul on suurt tähelepanu osutatud õpilaste polüfoonilise muusika kuulmise ja mängimise oskuse arendamisele.
1. Etüüd ; 2. Polüfooniline etüüd ; 3. Nukral hetkel ; 4. Lõbus kaerajaan / E. Aarne. 5. Etüüd ; 6. Etüüd ; 7. Etüüd ; 8. Polüfooniline pala / H. Lemmik. 9. Marjule / R. Lätte. 10. Rahvatants ; 11. Ringmäng ; 12. Kägu / R. Päts. 13. Väike sonatiin / V. Reiman. 14. Jutustus / H. Toots
Märksõnad:
etüüdid
lastepalad
sonatiinid
klaver
õpperepertuaar
muusikakoolid
lastemuusikakoolid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti heliloojate klaveripalu lastele (1. osa). Laste Muusikakooli I ja II klassile, Koostanud Veera Lensin, Eesti Riiklik Kirjastus 1962Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Muusika, noodid, laulikud alla viimati lisatud:
Ahto Nurk (koostaja), Laulurõõm,
1990, hind: 4,00 eurot
Koostanud Uno Veenre, Laulge kaasa! 3,
Eesti Raamat, 1966, hind: 3,00 eurot
Veljo Tormis, Vanavanemate viisivakk. 29 vanavanemate koolilaulu. Lastekoorile ja kahele plokkflöödile ad libitum,
Eesti Raamat, 1990, hind: 5,50 eurot
Koostanud: Arne Oit, Georg Ots estraadil,
NSVL Muusikafondi Eesti Vabariiklik Osakond, 1964, hind: 8,00 eurot
Koostanud: Ott Arder, Laulab Apelsin,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,80 eurot
100 seltskonnalaulu. Ma tahaksin kodus olla...,
LehHelMus, 2008, hind: 12,00 eurot
Leo Normet, Helga Tõnson, Operett mujal ja meil,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 6,00 eurot
Koostanud: Arne Oit, Laulusõbrad,
Eesti Raamat, 1965, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Herbert Tampere, Eesti rahvalaule viisidega V,
Valgus, 1965, hind: 16,00 eurot
XII üldlaulupeo juht. Tallinnas, 28. ja 29. juunil 1947,
Ilukirjandus ja Kunst, 1947, hind: 8,00 eurot
Muusika, noodid, laulikud all on 1923 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!