Lihula lilltikand ja meistrid, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Lihula lilltikand ja meistrid, Larissa Mandel ja Helen Vaab, Pegasus 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Akadeemia 2008/2""Väävelpulm""Kõrgekasvulised püsililled""Elulootus""Issi väike tüdruk""Terassule elamusi""Kunst olla ise""Kalender 1990""Päkapikk kirjutab""Käsiraamat ettevõtjale I-II""Kui kodus on lemmiklind""Luba mulle""Kanaka. Lõunamere inimesed""Armastuse plahvatus""Juhtimine ja suhtekorraldus""Ainuke laps""Jutustan sulle muinasloo""Toiduained ja tervis""Akadeemia 2014/8""Naine on mees. Lauluraamat""June. Julien""Eesti keele õpik keskkoolile""Ohvritall""Suureõieliste elulõngade nimekir..""Mäeküla piimamees""Nisu""Kaitseväe sisemäärustik""Samarkandi vihik""Vabastamine [teise maailmasõja s..""Jeruusalemm I-II""Ott kosmoses""Sporditäht. August 2004""Tervislik rasvapõletustreening""Vesilennukite lapsepõli, noorus j..""Terawad nooled (romaan)""Vihmatüdruk""Surmatants. Draama""Baritone""Pildinõid""Jah, on küll""Autogramm. 101 luuletust / 2016–..""Inglid minu juustes""Eesti Laskurkorpus Suures Isamaas..""Maffiariik""Pikker 1986/8""Põllutöömasinate teooria ja teh..""Kalendrijutud""Matemaatika lisamaterjal 11. klass..""Tarkade Klubi. Jaanuar 2009""Külmavereliselt. Dokumentaalne ki..""Eesti hobuste tõuraamat. IV köid..""Õpilase geograafiasõnastik""Arv ja number. Kuidas inimesed arv..""Heledamaks muutub päev. Kaheteist..""Laulik 2000""Me saame lapse""Ennustusluud. Reis Hiina minevikus..""Kalevipoja sild Ninal. Pehmelakk. ..""1000 maakera saladust""Siuru-raamat""Loitsitud laegas""Metsamajanduse teatmik""Kristlik ateist""Lemmikloomasurnuaid""Must teemant""Triiv madalikule. Mida internet me..""Punane raamat""Victoria""Erik läheb reisile""Koolimatemaatika entsüklopeedia""Retk füüsikasse. Ülevaade füü..""Karikatuurinäituse ''Mis siin nae..""Emakeele Seltsi aastaraamat (44-45..""Rahvalik ravitsemine ravimtaimedes..""Tervise Varaait. Eneseravimine ja ..""Kivialused ja teised""Must pada""Võromaa kodolugu""Koera koolitamine nädalavahetuseg..""Armastan. Pilv pükstes. Selgroofl.."
80 tk kogusumma: 630,50 EUR

Teema: Tikkimine
Pealkiri: Lihula lilltikand ja meistrid
Autor(id): Larissa Mandel ja Helen Vaab
Kujundaja: Elen Apsalon ja Andres Uueni


Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
Tõlkija: Anne Errit ja Urve Selberg
ISBN: 9789949184095
Lehekülgi: 93

Seisukord: normaalses korras raamat, sees eksliibris ja pühendus

Mõõdud: 175 × 245 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
19. sajandi lõpul kujunes Läänemaal välja omanäoline lilltikand, mis sai alguse Lihulast ja selle ümbruskonna küladest. Tekkidele tikiti rikkalikke ja värvikirevaid mustreid aia- ja põllulilledega. Uhked lilltikandiga tekid saanidel, oli tol ajal kirikusse sõit nagu kohalik moedemonstratsioon.



Enam kui sada aastat hiljem on need värvikirevad tikandid jälle au sees. 2007. aasta lõpul algas Lihula Rahvaülikoolis lilltikandi kursus, mis viis ümbruskonna vanade tekkide uurimise ja selle raamatu sünnini.



Raamatu abil saab heita pilgu Lihula lilltikandi loosse ja ammutada inspiratsiooni enam kui 150 ajaloolise teki fotolt.


etnograafia
folkloristika
kodulugu
kultuur
kunst

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Lihula lilltikand ja meistrid, Larissa Mandel ja Helen Vaab, Pegasus 2009 | vanaraamat.ee
Lihula lilltikand ja meistrid, Larissa Mandel ja Helen Vaab, Pegasus 2009 | vanaraamat.ee
Lihula lilltikand ja meistrid, Larissa Mandel ja Helen Vaab, Pegasus 2009 | vanaraamat.ee
Lihula lilltikand ja meistrid, Larissa Mandel ja Helen Vaab, Pegasus 2009 | vanaraamat.ee
Lihula lilltikand ja meistrid, Larissa Mandel ja Helen Vaab, Pegasus 2009 | vanaraamat.ee
Lihula lilltikand ja meistrid, Larissa Mandel ja Helen Vaab, Pegasus 2009 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud