Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Reis Läänemere provintsidesAutor(id): Pal Hunfalvy
Kujundaja: Sirje Ratso
Kirjastus: Eesti Keele Sihtasutus
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: ungari keelest
Tõlkija: Piret Toomet
ISBN: 9789985791882
Lehekülgi: 309
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud
Mõõdud: 145 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
Raamat on teravapilgulise vaatleja, ungari etnograafi ja keeleteadlase reisikiri, kus laevalaelt ja postitõllast nähtu seguneb tolleaegsest teatmekirjandusest refereerituga. Autor on talletanud nii 1869. aasta suveidülli ja esimese üldlaulupeo joovastuse kui ka eestlaste rahvusliku ärkamise, baltisaksa kogukonna identiteediotsingute ja venestamissurve pinged.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Reis Läänemere provintsides, Pal Hunfalvy, Eesti Keele Sihtasutus 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
William Tomingas, Mälestused. Vaikiv ajastu Eestis,
Olion, 1992, hind: 17,00 eurot
Voldemar Pinn, Rüütliristi-kandja Harald Nugiseks. Neid oli neli. Jutustus mehest, kes on läbi käinud kolmest põrgust,
1995, hind: 12,90 eurot
Toimetanud: Rein Järlik, Lehte Hainsalu-Sööt, Meie vabaduse mitu nägu. Kogumik lähiajaloost, selle uurimisest ja kajastamisest,
20. Augusti Klubi, 2013, hind: 8,00 eurot
Per Wieselgren, Vasarast haakristini. Eesti 1939-1941,
Kunst, 2002, hind: 9,00 eurot
Allan Espenberg, Tiit Rosenberg, Mart Siiroja, Sigrid Tae, Tõnu Tannberg, Sulev Valdmaa ja Einar Värä, Uusaeg 4,
Avita, 1995, hind: 5,00 eurot
Koostaja Heino Sepp, Tartu vald. Ma tahaksin kodus olla...,
2001, hind: 12,00 eurot
Tony Judt, Pärast sõda. Euroopa ajalugu 1945. aastast,
Varrak, 2007, hind: 35,00 eurot
Henriku Liivimaa kroonika. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2008, hind: 10,00 eurot
Maimu Sabal, Helle Sass, Ene Pihus, Sealpool vaikuse piiri,
Greif, 2018, hind: 25,00 eurot
tekstid: Valge Versaal; koostanud Varje Varmis, Wales A - V,
Valge Versaal, 2019, hind: 5,50 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6174 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!