Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Lootuse õunakookAutor(id): Sarah Moore Fitzgerald
Kujundaja: Britt Urbla Keller
Kirjastus: Varrak
Linn:
Aasta: 2015
Originaalkeel:
Tõlkija: Riina Jesmin
ISBN: 9789985334393
Lehekülgi: 182
Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Oscar Dunleavy, poiss, kes tegi maailma parimaid õunakooke, on kadunud, arvatavasti surnud. Paistab, et keegi peale tema parima sõbra Megi ja väikevenna Stevie pole eriti üllatunud. Mures ja segaduses Meg ja Stevie on otsustanud välja uurida, mis Oscariga juhtus. Romaanis antakse vaheldumisi sõna Megile ja Oscarile, kelle suu läbi hargneb lahti lugu manipuleerimisest, valedest, kadedusest, võimuihast ja sellest, et asjad ei pruugi alati olla nii, nagu esmapilgul paistab. Samas saavad peategelased nii mõndagi teada truudusest, sõprusest ja lootuse elushoidmise väest, iseäranis tänu elumuredest räsitud vanale Barney Brittle'ile, kes leidis uue elulootuse tänu Oscari võluväelisele õunakoogile. Limericki ülikooli psühholoogiaprofessori Sarah Moore Fitzgeraldi noorteromaan «Lootuse õunakook» tõstatab tänapäeva noorte valulisi probleeme, nagu koolikiusamine ja enesetapumõtted. Siiski ei jää kõlama sünged toonid, vaid hingelistesse raskustesse sattunud tegelased leiavad lahenduse.
Märksõnad:
noortele
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lootuse õunakook, Sarah Moore Fitzgerald, Varrak 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Anna Casalis, Matt Wolf, Pingviinipoeg ja tema issi,
Koolibri, 2008, hind: 8,00 eurot
Disney ja Pixar, Kreisi keiser,
Egmont Estonia, 2001, hind: 7,00 eurot
Stelio Martelli, Ilias. Trooja sõda,
Alma Littera, 1997, hind: 8,00 eurot
Mark Binder, Kõige armsamad unejutud,
Ersen, 2007, hind: 18,00 eurot
Catherine Allison, Pruuni paberi karu,
Varrak, 2008, hind: 15,00 eurot
Sven Nordqvist, Pettson ja kireja kukk,
Koolibri, 2023, hind: 9,00 eurot
Sven Nordqvist, Pettson telkimas,
Koolibri, 2023, hind: 9,00 eurot
Peter Holeinone, Väikeste loomade suured seiklused,
Ersen, 1999, hind: 11,00 eurot
Joff Brown, Lõbusaid lugusid saurustest,
Egmont Estonia, 2016, hind: 13,00 eurot
Anna Casalis, Toks-toks. Väga vapper väike tibu,
Sinisukk, 2006, hind: 7,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5451 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!