Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Kolmanda Riigi eliitüksused. Saksamaa eriüksused II maailmasõjasAutor(id): Tim Ripley
Kirjastus: Grenader
Linn:
Aasta: 2011
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Heikki Talving
ISBN: 9789949448500
Lehekülgi: 214
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
See raamat jutustab Saksamaa eliitüksustest II maailmasõjas. Ta kirjeldab Saksa armee, õhujõudude, mereväe ja Relva-SS-i üksusi, mis olid Hitleri poolt alustatud hukatusliku sõja avangardis. Raamat vaatleb lähemalt eliitüksustesse kuulunud võitlejaid, nende relvi, varustust, komandöre, taktikat, võite ja kaotusi.
Uus raamat kirjastusest Grenader; 2011a
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kolmanda Riigi eliitüksused. Saksamaa eriüksused II maailmasõjas, Tim Ripley, Grenader 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Guido Ilves, Sündmused, mis vapustasid maailma,
Maalehe Raamat, 1999, hind: 7,00 eurot
Herodotos, Historia (Muusad) Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Lauri Vahtre, Eesti ajalugu gümnaasiumile,
Ilo, 2004, hind: 11,00 eurot
Mait Kõiv, Vanaaeg (õpik),
Avita, 1998, hind: 9,00 eurot
Aleksandr Solženitsõn, Gulagi arhipelaag 1. Kirjandusliku uurimuse katse I-II,
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Michael Hodges, AK47. Lugu rahvarelvast,
Tammerraamat, 2010, hind: 8,00 eurot
Viktor Suvorov, Valik,
Olion, 2000, hind: 25,00 eurot
Koostanud: H. - A. Lebbin, Revolutsiooni lipukandjad III. Lühikesi ülevaateid Eestis tegutsenud väljapaistvate revolutsionääride elust ja tegevusest,
Eesti Raamat, 1978, hind: 7,00 eurot
Karl Marx, Friedrich Engels, Kommunistliku partei manifest,
Eesti Raamat, 1981, hind: 5,00 eurot
Vassili Struve, Vana-Idamaade ajalugu (ülikoolide ja pedagoogiliste instituutide ajalooteaduskondadele),
Teaduslik Kirjandus, 1949, hind: 9,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1883 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!