Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Naine valgesAutor(id): Wilkie Collins
Kujundaja: Mari Kaljuste
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kersti Unt
ISBN: 9985308565
Lehekülgi: 620
Seisukord: kohati kulunud kaaned, näritud nurgad, kohati määrdunud lehtede servad, raamatukogust kustutatud eksemplar, normaalses seisukorras sisu (pilt on illustratiivne)
Mõõdud: 150 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
#T217# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 216
Charles Dickensiga ühel ajal kirjutanud Wilkie Collins (1824-1889) polnud omal ajal sugugi vähem menukas kui tema praegu tuntum kaasaegne. Tema romaanid «Kuukivi» ja «Naine valges» paistsid silma oma oskusega põimida intriigi ja teha raamatud seeläbi põnevaks. Neid on peetud ka detektiiv-ja sensatsioonilugude arhetüübiks, kus elutegelikkust kirjeldavasse tausta põimuvad eksootilised, gootilikud, sentimentaalsed või muud mitte eriti proosalised elemendid.
«Naine valges» on haarav lugu kahest omavahel hämmastavalt sarnasest naisest, kes satuvad rahaahne petturi ja itaallasest salakuulaja salasepitsuste võrku. Lugu saab alguse noore joonistamisõpetaja saabumisest maamajja, kus hakkavad pärast seda arenema tormilised intriigid, ohtu satub kauni pärijanna elu ja nurjata tuleb kavalate kurjategijate sepitsused. Tegevusele loovad tausta salapärased inglise maamõisad ja surnuaiad ning päikeselised nõmmemaastikud.
Originaali pealkiri: The woman in white
inglise ilukirjandus, põnevusromaanid
Hind:
8,00 EUROtsing autori järgi:
Wilkie Collins, Kuukivi,
Eesti Raamat, 1985, hind: 2,00 eurot
Wilkie Collins, Kuukivi,
Eesti Päevaleht, 2013, hind: 10,00 eurot
Wilkie Collins, Kuukivi (romaan),
Ajalehtede-Ajakirjade Kirjastus, 1958
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Dan Brown, Inferno,
Ersen, 2013, hind: 22,00 eurot
Axel Munthe, San Michele raamat,
Monokkel, 1992, hind: 5,00 eurot
Robert Harris, München,
Ersen, 2018, hind: 16,00 eurot
Whiskerson, Kass, Verevalaja ja teised,
Eesti Raamat, 2019, hind: 7,00 eurot
Erle Stanley Gardner, Viirastusliku varanduse juhtum,
Elmatar, 2004, hind: 5,50 eurot
Leo Kunnas, Sõda 2023. Kõigile, kes võitlevad oma koletistega. Sõda 2023. Taavet. Kõigile, kes ekslevad oma labürintides. Dokumentaalromaan veel sündimata sündmustest,
Küppar & Ko, 2016, hind: 21,00 eurot
Thomas Mann, Mario ja võlur. Novell,
Perioodika, 1982, hind: 1,80 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Põrgupõhja uus vanapagan,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,00 eurot
Lili St. Crow, Veidrad inglid,
Pegasus, 2012, hind: 8,00 eurot
Mary Higgins Clark, Ma ei anna su hingele rahu,
Ersen, 2014, hind: 13,00 eurot
Ilukirjandus all on 23323 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!