Teema: Esoteerika
Pealkiri:
Gunnar Aarma elutarkused. I raamatAutor(id): koostanud August Aarma ja Anneli Sihvart ; toimetanud Violetta Riidas
Kujundaja: Jan Garshnekeso
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949531110
Lehekülgi: 272
Sari: Elutarkused
Seisukord: pisut kulunud nurgad, sisu olemas ja korras, nimi sees
Mõõdud: 210x140
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
2016. aastal on eelkõige idamaa tarkuste vahendajana tuntud teadjamees Gunnar Aarma 100. sünniaastapäev. Suurem osa tema teadmistest on olnud suunatud inimestele, kes ei ole õnnelikud. Need on talletatud 14 raamatusse, 148 artiklisse temalt ja temast ning 19 intervjuusse. Enamik raamatutest on läbi müüdud, artiklid laiali paljudes ajalehtedes ja ajakirjades.
Kirjastus Pegasus alustab Gunnar Aarma elutarkuste väljaandmist traktaatidest „Mõtlemine”, „Hingamine” ja „Toitumine”. Raamatus on avaldatud ka Gunnar Aarma kireva eluloo kirjeldus.
Guru teatas Gunnar Aarmale 1938. aastal pärast vastavaid katseid, et tema selle elu põhiülesanne on küsimustele vastamine. Pidades kogu aeg silmas selle elu peaülesannet, hoiduski Aarma misjonitööst, pidades seda üheks kõige halvemaks tegevuseks üldse. Kodustel kohtumistel oli juhuseid, kus küllatulnud ei ole osanud midagi küsida ja, oodates peremehe juttu, viisid olukorra selleni, et viimane neid tulemise eest viisakalt tänas ja selliselt kokkusaamise lõpetas.
„Mu guru veenis mind, et inimene on kõikvõimas ja esijoones tuleb seda kõikvõimsust kasutada, et õnnelikuks saada,” on öelnud Gunnar Aarma. „Selleks, et olla õnnelik, peab inimene õigesti mõtlema, õigesti hingama, õigesti toituma ja küllaldaselt liikuma. Kui nüüd hinnata nende tegurite tähtsust proportsioonis, on tulemus ligikaudselt selline: õige mõtlemine – 70%, õige hingamine – 10%, õige toitumine – 10% ja küllaldane liikumine – 10%.
Võib julgesti öelda, kui inimene seab oma mõtlemise korda või tänapäevaselt öeldes suudab muuta ennast stressivabaks, siis ta tõenäoliselt saab oma hädadest lahti.”
Märksõnad:
Pegasus
Elutarkused
Aarma, Gunnar, 1916-2001
eesti
ekstrasensitiivid
elukäik
mõtlemine
hingamine
hingamisharjutused
toitumine
tervislik toitumine
mälestused
nõuanded
Hind:
28,00 EURTeema
Esoteerika alla viimati lisatud:
tekstid: Kristiina Genno; toimetaja Kai Väärtnõu, Nastja maagilised ennustuskaardid,
Fookus Meedia, 2016, hind: 15,00 eurot
Annika Poldre, Riina Tammsaar (toimetajad), Uude aastatuhandesse. Mis oli? Mis on? Mis tuleb?,
Maalehe raamat, 1995, hind: 3,50 eurot
Melody Beattie, Journey to the Heart: Daily Meditations on the Path to Freeing Your Soul,
HarperOne, 1996, hind: 5,00 eurot
Sanaya Roman, Elamine rõõmus,
Kirjastus Valgusesaar, 2017, hind: 14,00 eurot
Kaidi Laur, Hingest aus. Kuidas elumuutuses ennast leida?,
Hingest Rahul, 2019, hind: 20,00 eurot
Koostanud: Heldur Jõhioja, Kaika Lainest Vangani 3. Rahvaravi sõnastik I osa,
LeHelMus, 2009, hind: 6,00 eurot
Vigala Sass (Aleksander Heintalu), Minu raviraamat 1. Kuidas ma ravisin rahvast. Ravimise viis ja ravi põhimõtted (Minu raviraamat 1. Kuidas ma ravin rahvast),
1991, hind: 8,00 eurot
Aleksander Heintalu e. Vigala Sass; Käsikirjade põhjal koostanud: Elo Liiv, Estide (tšuudide) hingestatud ilm. 1. osa. Teadaandmise raamat,
A. Heintalu, 2001, hind: 30,00 eurot
Milvi Koplus, Käsi kõneleb,
Perioodika, 1993, hind: 4,00 eurot
Enn Loo, Okido-jooga - tee tervisele,
Perioodika, 1991, hind: 5,00 eurot
Esoteerika all on 2070 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!