Hanumani teekond Lollandile, Andrei Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Hanumani teekond Lollandile, Andrei Ivanov, Varrak 2012 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 58500 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Personali juhtimine ja eestvedamin..""Neetud Atlandi ookean. Saksa allve..""Bhagavadgita. Uus tõlge ja kommen..""Tii-Tii tihasepoja äpardused""Balti riikide ajalugu 1918-1940""Seitsmes kontinent (meri tooraine-..""Noorena uinunud. Inimelu võlu ja ..""Meie memme sahvririiul""Sünged varjud 2: Saatana teener""Askeldused päkapikumajas""Täheke 2017/3""Looduse entsüklopeedia""Märgitud aatomid ja fotosüntees""Marss ja Veenus magamistoas""Kentaur""Loodus kutsub""Küüditamine Eestist Venemaale. J..""Täheke 2019/12""Üksi ja ühes""Elevandipoeg Bobo""Vana-Rooma ajalugu""Juuni 1941""Laanes kaigub jahisarv (2. osa)""Traat armastusest. Lembeluuletusi ..""Esimene eesti looduskaitse seadus""Kuulsaid loodusmälestisi""Laste jõulu-album. Jõulu-jutud, ..""Näidendid I""Pagevad killud""Kellest me põlvneme. Himaalaja te..""Laste väike muusikaraamat (hääl..""Lehed ja tähed 2004""Kirjad Siberist""See kibe magus kättemaks""Kolm paksu""Sinine käsi. Kriminaalromaan""Jutte""Täheke 2018/9""Tänamatud""Mängukannide jõuluöö""Agrotehnika ABC 1969""Seenenäitus. Ekskursioonijuht""Jäneste pulmad""Dekameron I-II""Piusa kaitsealal""Agrotehnika ABC. Agrotehnilisi nõ..""Tallinna loodus""Täheke 2019/4""Öös on müttajaid""Eesti pargid 1""Purjetaja käsiraamat""Eesti NSV maapõue kaitsest""Taaskohtumine""Kui isa kinkis raamatuid""Ema mehelepanek ja teised lood""Loomade elu 7. köide. Imetajad""Võilillevein""Rumal hiireke""Albert Uustulnd. 80. sünniaastapÃ..""Tõeline d'Artagnan""Mis ma nägin Hiinas""Rohelisem elu - väärtused ja edu..""Sotsialistlik Põllumajandus 1973/..""Eluta loodusmälestiste uurimine j..""Kiinapuu mõistatused. Jutustusi p..""Tartumaa mustrid. Patterns of Tart..""Roheliseks kasvamine""Koolijutte""Ole oma elu peremees. Kuidas saada..""Tintarolo""Seenevana pajatusi""Eesti geoloogia. Bibliograafia 184..""Bel Canto. Pantvangidraamat saatko..""Mõtleme lastele, kellel on raskem""Vaatame ringi. Esimesed sõnad""Täheke 2017/9""Eesti Loodus 1970/4. ENSV Teaduste..""Bibi ja Ole""Daam minu vasakul käel""Atleetvõimleja ABC""Lõikuskuu. Igaks augustikuu õhtu..""Merepõhja uurimas""Sensitiivsus. Koguteos""Mati Palm. Slancio della voce""Nupumees. +Ristsõna""Kunstis koos lastega""Orjatar""Valik muinasjutte kogumikust ''Ime..""Sõbrad Petrogradskajast""Veider paar""Une-Mati, Päris-Mati ja Tups""Looduslikud pühapaigad. Juhend ka..""Linn meres""Kabekombinatsioone"
94 tk kogusumma: 851,44 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Hanumani teekond Lollandile
Autor(id): Andrei Ivanov
Kujundaja: Anne Pikkov


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Veronika Einberg
ISBN: 9789985325803
Lehekülgi: 408

Seisukord: pisut kulunud kaaned ja ,määrdunud lehtede servad, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja raamatukogust mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korralik

Mõõdud: 206x137
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Kuidas Euroopas illegaalina ellu jääda ja mitte hulluks minna? Mida kõike ei tee indialane Hanuman, et jõuda Lollandi saarele – Taani Ibizale, „sinna, kus poolpaljad tüdrukud siuglevad basseinides kui viigrid, kus ecstasy kukub suhu nagu meteoor ookeani lõugade vahele, kus on muusika ja möll“! Ta müütab prügikastist pärit toitu, murrab lahti telefonikoode, esineb vene maffiamehena ning vabastab varjupaigataotlejate laagri kavalaid ja pätilikke asukaid nende säästudest. Ent pettes osavalt teisi, lendab Hanuman koos eestivenelasest sõbra Jevgeniga samuti ühtelugu orki, ning tundub, et teekond Lollandile ei lõpe iial...Andrei Ivanov on sündinud 1971. aastal Tallinnas. Ta on vene filoloog ning pikka aega ekselnud Skandinaavias. Romaaniga "Hanumani teekond Lollandile" jõudis ta 2010. a Vene Bookeri lõppvalikusse ning pälvis 2009. a Eesti Kultuurkapitali preemia. Eesti keeles on ilmunud ka "Peotäis põrmu" (2011) ja "Minu Taani onuke. Tuhk" (2010).

Märksõnad:
Varrak
vene
Eesti
ilukirjandus
romaanid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Heino Susi, Sarviku sulased. Tõsieluromaan,
Faatum, 1992, hind: 4,00 eurot

Jaan Kross, Kolme katku vahel. Balthasar Russowi romaan,
Eesti Raamat, 1985, hind: 22,00 eurot

Veera Saar, Kodutee,
Eesti Raamat, 1996, hind: 11,00 eurot

Reed Morn, Andekas parasiit,
Eesti Raamat, 2008, hind: 15,00 eurot

August Mälk, Tee kaevule,
Eesti Raamat, 2001, hind: 13,00 eurot

Kaur Kender, Herkki-Erich Merila, Läbi rahulike silmade. Through Peaceful Eyes,
Eesti Keele Sihtasutus, 2001, hind: 15,00 eurot

Albert Uustulnd, Ohtlikud hoovused. Tuulte tallermaa V raamat,
G. Trükk, 1998, hind: 11,00 eurot

Valmar Adams, Õhtune valgus,
Eesti Raamat, 1982, hind: 6,00 eurot

Lennart Meri, Hõbevalgem. Reisikiri suurest paugust, tuulest ja muinasluulest,
Eesti Raamat, 1984, hind: 9,00 eurot

Alma Teder, Röövel ristisambal. Romaan,
1994, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4511 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Hanumani teekond Lollandile, Andrei Ivanov, Varrak 2012 | vanaraamat.ee
Hanumani teekond Lollandile, Andrei Ivanov, Varrak 2012 | vanaraamat.ee
Hanumani teekond Lollandile, Andrei Ivanov, Varrak 2012 | vanaraamat.ee
Hanumani teekond Lollandile, Andrei Ivanov, Varrak 2012 | vanaraamat.ee
Hanumani teekond Lollandile, Andrei Ivanov, Varrak 2012 | vanaraamat.ee
Hanumani teekond Lollandile, Andrei Ivanov, Varrak 2012 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud