Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Ühe armastuse luguAutor(id): Elfi Ait
Kirjastus: Paljasjalg
Linn:
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949626809
Lehekülgi: 116
Sari: Eesti 100 luuleraamatut
Seisukord:
Mõõdud: 195x135
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
„Ühe armastuse lugu“ on minu debüütkogu. Varem olen avaldanud laulutekstide tõlkeid ja olnud kogumiku „Eesti keeles ja meeles. Eesti filoloogid 1967 – 1972. Kursuseraamat“ üks autoritest. Luulet olen kirjutanud teatud eluetappidel. Miks just neil perioodidel on avanenud mu ees poeetilise maailma väravad, on raske seletada, aga nii on see olnud. Enamik mu luuletusi on sündinud kohe terviktekstidena, ilma otsingute või hilisema töötluseta. Luulekogu I ja II tsükkel on kirjutatud noore naisena, III tsükli loomisel oli kogutud juba ka elutarkust. Luulekogu põhiteema on armastus, aga ka sellega paratamatult kaasnev haavatavus ja valu. Ka minu erialane töö on olnud seotud eesti keele ja kirjandusega, olen töötanud toimetajana ja õpetajana. Mõnes minu luuletuses on ka intertekstuaalsust. Olen õnnelik, kui mu luuletused kõnetavad teid.
Tere tulemast minu loodud luuleilma!
Märksõnad:
Paljasjalg
Eesti 100 luuleraamatut
eesti
ilukirjandus
luuletused
Eesti sada luuleraamatut ; [81]
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ühe armastuse lugu, Elfi Ait, Paljasjalg 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Luule alla viimati lisatud:
Koostanud: Karl Muru, Sõnarine 4. köide. Eesti luule antoloogia,
Eesti Raamat, 1995, hind: 30,00 eurot
Johannes Semper, Johannes Semper. Väike luuleraamat,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot
Kristiina Ehin, Noorkuuhommik. New Moon Morning,
Huma, 2007, hind: 23,00 eurot
Hando Runnel, Maakoore pehmenemine,
Ilmamaa, 2013, hind: 8,00 eurot
Merle Jääger, MercAmerka,
Maarjamaa, 1989, hind: 6,00 eurot
Koostanud Ants Oras, Arbujad. Valimik eesti lüürikat,
Tänapäev, 2001, hind: 14,00 eurot
Federico Garcia Lorca, Kaneelist torn. Valitud luuletused,
Eesti Raamat, 1966, hind: 9,00 eurot
Peter Handke, To Duration,
The Last Books, 1986, hind: 4,00 eurot
Aapo Ilves, Tulen öösel sulle koju. Valik tekste 1996-2009,
Väike Kirjastaja, 2009, hind: 13,00 eurot
Andres Vanapa, Sisukord. Luulet 1970-1978,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Luule all on 3627 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!