Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Vihmauss Raini kalalkäikAutor(id): Lauri Juursoo
Kirjastus: Elust Enesest
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Lauri Juursoo
ISBN: 9789949744152
Lehekülgi: 48
Sari: Loomamuinasjutud.
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 304x235
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Vihmauss Raini kalalkäik“ on seikluslik põnevuslugu, kus vihmauss otsustab õngekonksu otsast põgeneda. Põgenemise käigus saab ta aga viga, kuid Tomutima jõe heatahtlikud ja targad kalad ravivad ta kiiresti terveks. Peale veealuseid seiklusi jõuab ta tagasi kodumulda, kus ta kuuleb midagi sellist, mis paneb ta pöörase kiirusega tegutsema, et oma uusi sõpru aidata ja neile heateo eest tasuda.
Raamat sündis rahvusvahelise koostöö tulemusel, tähistamaks Eesti ja Ungari vahel sõlmitud diplomaatiliste suhete 100. aastapäeva. Illustratsioonide autor on kodumaal erinevate auhindadega pärjatud ungari kunstnik Viktória Hitka.
Suureformaadilise ja kõvakaanelise pildiraamatu tekst on kirja pandud trükitähtedega ja sobib lapse esimeseks päris oma raamatuks, aga jutustus on põnev ka algkooli lõpuklasside õpilastele. Lustliku loo tõlkeõigused on müüdud juba ka välismaale.
Märksõnad:
Elust Enesest
Viktória Hitka
Loomamuinasjutud
folkloristika
harrastused
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vihmauss Raini kalalkäik, Lauri Juursoo, Elust Enesest 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Robert Vaidlo, Doktor Meerikese ja Ponts-Ontsu imepärane merereis I-II,
Eesti Raamat, 1983, hind: 7,50 eurot
Heino Väli, Silver Ükssilm, Felslandi hirmus mereröövel,
Elmatar, 2008, hind: 7,00 eurot
Heino väli, Jutupaunik,
Eesti Raamat, 1986, hind: 4,00 eurot
Koostanud Heino Väli, Jutupaunik 1981,
Eesti Raamat, 1981, hind: 5,00 eurot
Heino Väli, Väike armas Berbara,
Eesti Raamat, 1977, hind: 3,00 eurot
Leida Tigane, Vanaema maja,
Eesti Raamat, 1980, hind: 3,00 eurot
Leida Tigane, Vanaema maja,
Eesti Raamat, 1980, hind: 1,50 eurot
Aino Tigane, Siledad ja karvased (jutud),
Eesti Raamat, 1987, hind: 3,50 eurot
Eino Sepp, Veider seltskond,
Eesti Raamat, 1979, hind: 3,50 eurot
Leelo Tungal, Kartul, lehm ja kosmonaut,
Eesti Raamat, 1986, hind: 5,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3599 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!