Kuidas saada kirjanikuks?, Taavi Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kuidas saada kirjanikuks?, Taavi Kangur, Fantaasia 2014 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Täheke 2017/6""Аржентински Танга ..""Jalgrattamarsuut Põhja-Lätis ja ..""15 aastat omandi- ja maareformi. 1..""Killud legendaarsetest eesti filmi..""Tingimusteta armastus. Lastevanema..""Hea tüdruk või õnnekütt?""Kõigel on maailmas kohta""Mõistatuslikud vabamüürlased. A..""Kohus""Sankt-Peterburgi viirastused""Tantra läänemaailmale. Otsetee u..""Nigeeria muinasjutte. Saja rahva l..""Mustjas vesi. Peainspektor Erika F..""Elujanu""Päeva palge ees. Meelespealillede..""Päikesesoe maakivi""Varia leksikon. Fakte & võrdlusi""Kalastaja 49""Kadunud sõbra juhtum. Kaurita (ka..""Tervendaja 2017/3""Loomad meie ümber ""Karupoeg Puhh""Hiromantia alused. Õpetus käejoo..""Madis, maamesilane""Ristirüütlid I-II""Theo Balden""Admiral parun Ferdinand von Wrange..""Ajalaevad""Villem Grünthal-Ridala. Väike lu..""Õpetajatöö psühholoogilisi pro..""Luuderohi""Kalamehed / Рыбаки (värsslu..""Saatmata kirjad""Konn ja ekskavaator (jutustused)""Loodusõpetuse õpik 6. klassile 1..""Kodumaaga""Lotte Weimaris""Ka rikkad nutavad 2""Usk kolmandasse aastatuhandesse""Talvesmuutid""Märgipäeviku meetod. Pea järge ..""Merejutud""Tähelend. Jüri Täht - mees Rohe..""Isamaa suvi""Natural chemical composition of gr..""Aiandus - mesindus nr 4""Kannatuste rada I-III""Colomba. Carmen. Europeia sari""Nostromo""Tark tee terviseni.Hiina toitumist..""Tulles lähemale""Kutsika-aabits""Aed. Aianduse ajakiri 1937/8-9. XV..""Heltermaa-Kärdla-Kõpu-Vaemla (l..""Jää ja pimeduse õud""Sierra Maestrast Havannani. Silmap..""Chansons""Ein Klang Verzaubert Millionen""Projektijuhtimine""Häda märk""Juudit. Näidend neljas vaatuses""Sallijaskond versus väärtuskonse..""Reisid""Kolm juttu ja ''Säärane mulk''""Baltic Forum. Fall 1988, volume 5,..""Tädi Krista lauluveski""Suvesaare lood (jutustus)""Öine ball Hirescu lossis""Automehaaniku käsiraamat""Heal järjel inimesed""Enesetunnetus. Filosoofilise autob..""Tere, Ruby! Teekond arvuti sisemus..""Pimeduse pärusmaa""Abielupakt""Waldbilder. Vier Klavierstücke f..""Toit on tervis. III vihk. Salatid""Följetonid""Lapse südame juhatamine""Siiditee serval"
80 tk kogusumma: 678,11 EUR

Teema: Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid
Pealkiri: Kuidas saada kirjanikuks?
Autor(id): Taavi Kangur

Kirjastus: Fantaasia
Linn: Tartu
Aasta: 2014
Originaalkeel: eesti
ISBN: 9789949504558
Lehekülgi: 108

Seisukord:

Mõõdud: 203x140x9 (mm)
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat

Sisu:
Miks saavad avalikuks minu mõtted kirjutamisest ja lugemisest? Umbes kaheksa aastat tagasi asusin uurima, kas on võimalik leida sirge tee kirjutamise juurde. Uurisin, mismoodi võib ühest inimesest kirjanik saada. Teele kerkis palju arusaamatusi ja esmapilgul lihtsana näivad asjad osutusid põhjatuteks uurimisobjektideks. Uues maailmas kobamisi ringi liikudes leidsin küsimustele vastuseid ja vastustele uusi küsimusi.

Kas kirjanikuks saab õppida? Küsimuse esitamine ja rõhuasetus ei jäta tavaliselt ühtegi kirjutamisega tegelevat isikut külmaks. Olen kohanud ja ilmselt kohtan veel inimesi, kes nähvavad mulle, et kirjutama peab nii, nagu otse tuleb, ja protsess ei allu õppimisele. On ainult ürgudu ja meedium (kirjanik), kes saab sealt kuskilt pilvest oma teksti kätte. Kindlasti on väitjatel tuua mõni näide otse elust. Ja kõigesse, mis räägib kirjutamise õppimisest, suhtuvad nad põlgusega, isegi täiesti mõistlikesse soovitustesse, et paremaks saamiseks on vaja harjutada. Olen palju lugenud kirjutamisest ja tõeliselt suured ja maailmakuulsad kirjanikud ütlevad keerutamata: harjutama peab aastaid, kümneid aastaid.

Pidage meeles, õppimises ei ole mitte midagi halba! Te soovite saada kirjanikuks, Teie sees helisevad sõnad, Te tahate osata neid õigesti välja lasta. Jah, on vastus, kirjanikuks saab õppida, kui sisemuses on tungiv soov kirjutada.

Märksõnad:

proosa
romaanid
tekstiõpetus
loomeprotsess
käsiraamatud
nõuanded

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Kuidas saada kirjanikuks?, Taavi Kangur, Fantaasia 2014 | vanaraamat.ee
Kuidas saada kirjanikuks?, Taavi Kangur, Fantaasia 2014 | vanaraamat.ee
Kuidas saada kirjanikuks?, Taavi Kangur, Fantaasia 2014 | vanaraamat.ee
Kuidas saada kirjanikuks?, Taavi Kangur, Fantaasia 2014 | vanaraamat.ee
Kuidas saada kirjanikuks?, Taavi Kangur, Fantaasia 2014 | vanaraamat.ee
Kuidas saada kirjanikuks?, Taavi Kangur, Fantaasia 2014 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud