Ladina rahva seas Argentina Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ladina rahva seas. Argentina ja sealsed eestlased, Aivar Jürgenson, Argo 2012 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Eestimaa""Wabariigi poisipõlv [fotoalbum]. ..""Tervendaja 2011/12""Kohalikul söödabaasil põhinev p..""Valgustus filmimisel ja fotografee..""Kõik mulle! Ehk 10 nippi, kuidas ..""Fotograafia algajaile""Emanuel 1""Saksa kirjandusajalugu Eesti keskk..""Atlantis""Väike teater""Kasukaga madonna""Eesti Muusikaakadeemia Kõrgem Lav..""Peegel tänaval""Vanaemad""Kust saada keeleabi""Arvuti algkursus tervishoiutööta..""Surm Hundikaril""Mesinädalad""Fotoamatööri käsiraamat""Jaan Tätte laulud""Õpime koos ujuma! Lapse ujumisõp..""Island 1958. Reisimärkmeid""Karupoeg Puhh""Linnutiivul. Jõgeva Ühisgümnaas..""Mihhail Vrubel. Kunstiuurimus""Muhu monoloogid""Mängima!""Leiutiste maailm. Kuidas asjad mei..""Et ei juhtuks õnnetust""Jõe matmine""Stepihunt""Eesti Entsüklopeedia nr 7 (EE 7) ..""Kummipoiss. Jutustus""Valitsejad. Näidend""Aprillipeegel""Pealpool pilvi""Vihm""National Geographic 2004 February...""Tuuline rand I""Arenev teadushuviharidus. Õpime k..""Nukra nõia rännutee ehk žanriot..""Johnny Casanova""Kevadsalmik""Eesti grammatika""Süvamuusikat peale hammustades""Kesköö-missa. Draama kolmes vaat..""Petu-üks ehk lugu koolipoisi keer..""Tervendaja 2015/3""Maijooks 30. Maijooksud 1988-2018...""Ju-juu. Jutte loomadest""Semper idem ehk mõtterände ja rÃ..""Sentimentaalne valss""Verine padi. Jutustused""Sotsialistlik Põllumajandus 1963/..""''Loomingu Raamatukogu'' nelikümm..""Aja Pulss. 1985/7 aprill""Elus Arktika""StarOffice (CD puudub)""Monolisk ehk Suhtugem küsimusse t..""See on Eestimaa. This Is Estonia. ..""Kus elab muinasjutuvestja? Jutustu..""Neli lihtsat juttu""Kruvi keere""Suhted ajakirjandusega. EMSL-i kä..""Südasuvel""Praktiline dokumendihaldus""Valgus kustus""Tuhala""Tüdruk Online""Arvutikasutaja A ja O""Meie rebane""Eduard Wilde Mäeküla piimamehe s..""Kiviraamatu lehed""Eesti ajalugu""Koerte ja koeraomanike tähelepane..""Tervendaja 2013/9""Trollide meri""Päevad ja unistused""Koer taskus""Metsatarga ravimtaimed. Kodused re..""Eesti rahvusvahelises julgeolekuke..""Aja setted""Soovin sulle õnne""Eesti Vabadussõda 1918-1920 (I-I..""Visual C++ algajale""Teatrielu 1997""Julio Jurenito""Serafima ja Bogdan""Minu unistuste poni""On minuga see laul. Laule naisansa..""Tallinna ja Tartu Teatrid 1954/6. .."
92 tk kogusumma: 750,54 EUR

Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri: Ladina rahva seas. Argentina ja sealsed eestlased
Autor(id): Aivar Jürgenson

Kirjastus: Argo
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949466481
Lehekülgi: 408

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 215x155 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 314

Eestlasi elab nii Rootsis, USA-s, Austraalias kui ka Kanadas, kuid hoopis vähem teame seda, et meie rahvuskaaslasi on ka kauges ja eksootilises Argentinas. Aivar Jürgenson uurib raamatus, millal jõudsid esimesed eestlased Argentinasse, kuidas tekkisid sealsed esimesed eesti organisatsioonid ja kuidas eestlased Argentinas kohanesid. Missugust rolli mängib Argentina eestlaste jaoks päritolumaa Eesti? Kuidas paigutub Argentina eestlaskond globaalse eesti diasporaa võrgustikku? Kuidas on Argentina ja argentiinlased mõjutanud sealsete eestlaste identiteeti? Neile ja teistele küsimustele vastuseid otsides heidab autor pilgu ka Argentina ajalukku ja tänapäeva.

Hind: 16,00 EUR
Teema Eesti ajalugu alla viimati lisatud:

Pilte rahvaloendusest. Census Snapshots,
Eesti Statistikaamet, 2013, hind: 4,00 eurot

Rein Lillak, Eesti põllumajanduse ajalugu,
Eesti Põllumajandusülikool, 2003, hind: 12,00 eurot

Väino Rajangu, Kõrgharidus Eestis,
Kultuuri- ja Haridusministeerium, 1995, hind: 8,00 eurot

Sulev Vahtre, Muinasaja loojang Eestis. Vabadusvõitlus 1208-1227,
Olion, 1990, hind: 8,00 eurot

Lübecki õiguse Tallinna koodeks 1282. Der Revaler Kodex des Lübischen Rechts 1282,
Tallinna Linnaarhiiv, 1998, hind: 21,00 eurot

Valdur Jürissaar, Kahe rinde vahel. Kolonel Rebasega idavõitlustes,
Greif, 1997, hind: 22,00 eurot

Tõnu Meldre, Ülo Roosnurm, Karla küla läbi sajandite,
Karla Külaarendamise Selts, 2011, hind: 26,00 eurot

Andres Raid, Kui Eesti oli kodusõja lävel,
Eesti Ajalehed, 2010, hind: 17,00 eurot

Oskar Loorits, Eesti rahvausundi maailmavaade,
Perioodika, 1990, hind: 17,00 eurot

Valter Udam, Elust endast. Vastutus,
Ilo, 1999, hind: 9,00 eurot



Eesti ajalugu all on 3577 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ladina rahva seas. Argentina ja sealsed eestlased, Aivar Jürgenson, Argo 2012 | vanaraamat.ee
Ladina rahva seas. Argentina ja sealsed eestlased, Aivar Jürgenson, Argo 2012 | vanaraamat.ee
Ladina rahva seas. Argentina ja sealsed eestlased, Aivar Jürgenson, Argo 2012 | vanaraamat.ee
Ladina rahva seas. Argentina ja sealsed eestlased, Aivar Jürgenson, Argo 2012 | vanaraamat.ee
Ladina rahva seas. Argentina ja sealsed eestlased, Aivar Jürgenson, Argo 2012 | vanaraamat.ee
Ladina rahva seas. Argentina ja sealsed eestlased, Aivar Jürgenson, Argo 2012 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud