Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Kateriin ja kurjad onudAutor(id): Andra Teede
Kujundaja: Britt Urbla Keller
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789985361603
Lehekülgi: 264
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x145
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Andra Teede esikromaan „Kateriin ja kurjad onud” räägib 35-aastasest Kateriinist, kes pealtnäha elab ideaalses maailmas Pääsküla aedlinnas. Tal on loominguline töökoht, teatriharidusega elukaaslane ja väike armas lasteaialaps, suurest majast rääkimata. Kui algab sõda Ukrainas, saabub majanduslangus ja laenuintressid tõusevad kõrgustesse, avastab Kateriin, et ta mitte ainult ei jaksa oma elu üleval pidada, vaid kogu senine õhuloss variseb kolinal kokku. Lasteaias kohtab Kateriin juhuslikult oma parima sõbranna Marianni vägivaldset eksmeest Maarekut, kes omal ajal Marianni poolsurnuks peksis. Kui Kateriin saab teada, et Maarek kandideerib riigikogu valimistel, hakkab ta mehelt raha välja pressima. Mida rohkem pressib, seda rohkem tahab, tõmmates endale kaela üha uusi pahandusi.
Humoorikas, tempokas ja põnev „Kateriin ja kurjad onud” lahkab värskel moel emadust, sõprust, abielu, igapäevaseksismi ning naiste identiteeti.
Märksõnad:
Varrak
Britt Urbla Keller
eesti ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kateriin ja kurjad onud, Andra Teede, Varrak 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Aristarch Sinkel, Musta risti ikke all,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot
Teet Kallas, Heliseb-kõliseb...,
Eesti Raamat, 1972, hind: 5,00 eurot
Jaan Kross, Keisri hull. Kogutud teosed 5,
Virgela, 1999, hind: 18,00 eurot
Vello Lattik, Mättalt mättale,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Aili Viitar, Kummelimuru,
Lehtline, 1993, hind: 10,00 eurot
Raimond Kaugver, Meie pole süüdi,
Eesti Raamat, 1984, hind: 3,50 eurot
Ene Mihkelson, Korter,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
Aimée Beekman, Valitud romaanid (3. osa). Kuradilill. Sugupuu. Tihnik,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot
Kati Murutar, Mustlasena sündinud,
Elmatar, 1999, hind: 5,00 eurot
Einar Maasik, Hispaania tants. Jaanistite kroonika I,
Eesti Raamat, 1977, hind: 4,80 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4494 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!