Teema: Meisterdamine
Pealkiri:
Pihuloomad. Lühike õpetus mänguasja meisterdamiseks. Palm pets. Guidelines for making the toyAutor(id): Christi Kütt
Kujundaja: Lüüli Kiik
Kirjastus: Eesti Loomeagentuur
Linn: Viljandi
Aasta: 2008
Originaalkeel: eesti keel
Tõlkija: Aari Juhanson
ISBN: 9789949180059
Lehekülgi: 56
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korralik
Mõõdud: 220x200
Suurus: suures formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Christi Küti „Pihuloomad. Lühike õpetus mänguasja meisterdamiseks“ on soe ja eriline raamat suurele ja väikesele mänguasjasõbrale. Raamatus on 10 põhjalikku õpetust väikeste kirjatud loomade valmistamiseks - alates sobiva kanga valikust kuni tikitud rahvuslike ornamentide tähendussisuni. Kaasaegse lõikega mänguloomades saavad kokku rahvuslikud mustrid ja värvid, isetegemisrõõm ja mängulust. Iga meisterdaja saab looma sisse aga panna OMA mälestused, soovid ja head mõtted. Raamat pälvis Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu 2006. a konkursil „eesti-mängu-asi“ I koha.
Tekstid on paralleelselt nii eesti kui inglise keeles.
Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu konkursi "Eesti-mängu-asi" I koht, 2006
Märksõnad:
Eesti Loomeagentuur
käsitöö
mänguasjade valmistamine
mänguasjad
loomad
õmblemine
tikkimine
eesti
tikandid
mustrid
lõiked
käsiraamatud
vanasõnad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pihuloomad. Lühike õpetus mänguasja meisterdamiseks. Palm pets. Guidelines for making the toy, Christi Kütt, Eesti Loomeagentuur 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsitöö alla viimati lisatud:
Anita Gunnars, Kindad, mütsid, sokid & sallid,
Sinisukk, 2001, hind: 15,00 eurot
Elo Lutsepp, Irina Tammis, Eesti kindakirjad,
Tammerraamat, 2011, hind: 20,00 eurot
Liisa Kallam, Liisa Tomasberg ja Liina Veskimägi, Taasleitud vilt,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 20,00 eurot
Sylvie Hooghe, Makramee. Moekad aksessuaarid,
Sinisukk, 2011, hind: 15,00 eurot
Zoë Halstead, Kootud ja vilditud mänguasjad. 26 lihtsat kudumisjuhist vahvate mänguasjade valmistamiseks,
Sinisukk, 2008, hind: 11,00 eurot
Nikki Tinkler, Teppimispistete piibel,
Sinisukk, 2007, hind: 15,00 eurot
Erna Aljasmets, Heegeldamine ja silmuskudumine. Tööõpetus III-VI klassile,
Valgus, 1977, hind: 2,00 eurot
Krista Heering, Anne Klaar, Auli Koosa, Tea Kotkas, Anne-Ly Kütt, Marje Linnus, Edda Lints, Liia Nigul, Karmen Nurme, Annely Ots, Jane Priks, Annika Põltsam, Tiive Säre ja Maret Vabarna, 30 omanäolist kotti,
Fookus Meedia, 2010, hind: 10,00 eurot
Lill Nylén, Õmblemine. Täielik käsiraamat,
Sinisukk, 2005, hind: 29,00 eurot
Dagmar Kotli, Ikebana - elavad lilled,
Eesti Rahvakultuuri Arenduskeskus, 1991, hind: 5,00 eurot
Käsitöö all on 2246 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!