Teema: Militaar
Pealkiri:
Kibeda lõpuni. Luftwaffest Eesti Diviisi ridadesseAutor(id): Hanno Ojalo
Kujundaja: Urmas Sirp
Kirjastus: Ammukaar
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789916951750
Lehekülgi: 160
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Raamat annab ülevaate Teises maailmasõjas Luftwaffes teeninud eesti lenduritest, lennuväelastest ja lennuväepoistest. Sõja lõpukuudel viidi nad üle Eesti Diviisi koosseisu.
Juttu tuleb ka lennukitest, millel eestlased lendasid, põgenemisest Rootsi ja sõjavangipõlvest läänes ja idas.
Märksõnad:
Ammukaar
Luftwaffe
Eesti Leegion
Teine maailmasõda, 1939-1945
õhuvägi
õhutõrje
lennuväeoperatsioonid
sõjalennukid
sõjaajalugu
lendurid
eestlased
vabatahtlikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kibeda lõpuni. Luftwaffest Eesti Diviisi ridadesse, Hanno Ojalo, Ammukaar 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Militaar alla viimati lisatud:
Mattias Metsa, Soomusmasinad,
Odamees, 2005, hind: 5,00 eurot
Koostanud Mattias Metsa, Sõjalennukid,
Odamees, 2004, hind: 12,00 eurot
Mati Õun. Toimetanud: Lauri Suurmaa, Idarinde relvad I. Püstoleist tankideni,
Grenader, 2013, hind: 30,00 eurot
M.Laar, Eesti Teises maailmasõjas,
Grenader, 2005, hind: 5,00 eurot
John Keegan, Esimene maailmasõda,
Varrak, 2002, hind: 27,00 eurot
Mihhail Korabljov, Julia Lebedeva ja Ludmilla Šesterikova, Kohalik õhukaitse maal,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 7,00 eurot
Rein Helme, Teet Lainevee, Hellar Lill, Ramon Loik, Andres Lumi, Holger Mölder, Taimar Peterkop, Kaja Peterson, Andres Rekker, Andris Sprivul, Meelis Säre, Peep Tambets, Tõnu Tannberg, Riigikaitse. Õpik gümnaasiumidele ja kutseõppeasutustele,
Kaitseministeerium, 2006, hind: 6,00 eurot
Konstantin Kotlukov ja Vladimir Moskaljov, Tsiviilkaitsealased kohustused ja käitumisreeglid vaenlase rünnaku puhul,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot
Ivan Bezdenežnõhh, Jevgenia Tõrkova, Kaitse bakterioloogilise relva eest,
Eesti Raamat, 1965, hind: 7,00 eurot
Jukka I. Mattila; joonealused märkused: Hanno Ojalo, Eestlased võõra võimu väes 1939-1945,
Ammukaar, 2020, hind: 25,00 eurot
Militaar all on 347 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!