Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Õpilasele põhikooli eesti keele lõpueksamist 2021Autor(id): Helve Hennoste
Kirjastus: Argo
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9771406804004
Lehekülgi: 80
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 293x210
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Õppematerjal tutvustab üheksanda klassi lõpetajale eesti keele lõpueksami korda, sisu ja hindamispõhimõtteid ning aitab tal õpitut korrata, valmistuda eksamiks. Harjutusvara jaguneb nelja ossa. See sisaldab lugemis- ja kirjutamisülesandeid, kirjandiõpetust ning harjutustesti.
Märksõnad:
Argo kirjastus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Õpilasele põhikooli eesti keele lõpueksamist 2021, Helve Hennoste, Argo 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keeleõpikud alla viimati lisatud:
Paul Arcario, Susan Stempleski ja Lynne Strugnell, Inglise keele kursus iseõppijale. Kesktase + 3 CD-d,
TEA Kirjastus, 2007, hind: 28,00 eurot
Maie Lepp, Grammatik ist kinderleicht! Lihtne saksa keele grammatika,
TEA Kirjastus, 1999, hind: 10,00 eurot
Martin Ehala, Kirjutamise kunst. Tekstiõpetuse õpik,
Künnimees, 2000, hind: 17,00 eurot
Ilze Zagorska, Latviešu valoda igauņu studentiem: mācību uzdevumu krājums / Läti keel eesti üliõpilastele: õppeülesannete kogumik,
Latviešu valodas aģentūra, University of Tartu, 2014, hind: 8,00 eurot
Helmi Leberecht, Räägime eesti keelt. Мы говорим по-эстонски (1. osa),
Valgus, 1983, hind: 13,00 eurot
Liisi Piits, Kaja Sarapuu ja Terje Varul, Eesti keele õpik 5. klassile,
Avita, 2012, hind: 4,00 eurot
Aavo Valmis, Eesti keel kõrgkooli astujale,
Valgus, 1990, hind: 5,00 eurot
Margit Kuusk, Suomi selväksi. Soome keele õpik,
Eesti Keele Sihtasutus, 2013, hind: 15,00 eurot
Lauri Leesi, Prantsuse keel edasijõudnuile,
Valgus, 2003, hind: 25,00 eurot
Inger Eiber-Tamm, T. Mäntylä-Roos, Puhutteko suomea?,
Valgus, 1992, hind: 4,00 eurot
Keeleõpikud all on 1245 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!