Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
DiplomaatiaAutor(id): Henry Kissinger
Kirjastus: Varrak
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
Tõlkija: Henno Rajandi ja Kaja Tael
ISBN: 9789985342190
Lehekülgi: 1088
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x160
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Henry Kissinger (snd 1923) on üks 20. sajandi mõjukamaid välispoliitika teoreetikuid ja praktikuid, kes mängis aastatel 1969–1977 USA välispoliitikas domineerivat rolli, töötades president Nixoni julgeolekunõuniku ja seejärel USA välisministrina. Välispoliitikas kaldus ta reaalpoliitikasse ning oli jõudude tasakaalu teooria pooldaja. 1973. aastal pälvis ta Nobeli rahupreemia.
Tema 1994. aastal ilmunud ja suure menu osaliseks saanud „Diplomaatia” annab kõikehaarava ülevaate diplomaatia ja rahvusvaheliste suhete ajaloost kardinal Richelieu aegadest tänapäevani. Kissingeri pikaajaline poliitiline kogemus koos laiade teoreetiliste teadmiste ning suurepärase kirjutusoskusega teeb „Diplomaatiast” asendamatu käsiraamatu igaühele, kes soovib mõista teda ümbritsevat maailma.
Varrak
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Diplomaatia, Henry Kissinger, Varrak 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Yuriko Onodera; toimetaja Tiit Noorkõiv; eessõna eestikeelsele väljaandele: Eero Medijainen, Kindral, kes ei soovinud sõda. Makoto Onodera – Jaapani sõjaväeatašee Riias, Tallinnas ja Stockholmis,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2007, hind: 9,00 eurot
Maire Aunaste, Maire Aunaste: viis aastat peidus,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 5,00 eurot
Gabriele Praschl-Bichler, Elisabeth (1837-1898). Austria keisrinna. Müüdid ja tõde,
Kunst, 2002, hind: 25,00 eurot
Jaan Tammsalu, Margit Arndt-Kalju, Jaan Tammsalu,
Gallus, 2020, hind: 15,00 eurot
Marie-Louise Rodén, Kuninganna Kristiina. Biograafia,
Argo kirjastus, 2019, hind: 16,00 eurot
Indrek Koff, Argipäeva imed. Piiskop Philippe Jourdani lugu,
Gallus, 2020, hind: 18,00 eurot
Albrecht Wacker, Snaiper idarindel. Wehrmachti snaipri, rüütliristi kavaleri Josef Allerbergeri mälestused,
Ersen, 2012, hind: 25,00 eurot
koostanud ja toimetanud Peet-Henn Kingisepp, Elise Käer-Kingisepp 100. 03.10.1901 - 10.02.1989 [farmakoloog ja füsioloog],
Atlex, 2001, hind: 6,00 eurot
Lembit Andresen, Jan Amos Komenský (tšehhi pedagoogikateadlane),
Tallinna Pedagoogikaülikooli Kirjastus, 1998, hind: 3,00 eurot
Koostanud Theodor Saar, Veretöö Läänemerel. Theodor Saare uurimus Mark Soosaare eessõna ja Jüri Arraku piltidega Kihnu meremehe Jaan Umbi meeleheitlikust vastuhakust purjelaeva Johannes pardal,
Kihnu Kultuuri Instituut, 2006, hind: 4,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4465 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!