Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Kirjandusteadlase jutustused. Teaduslikud otsingud M. J. Lermontovi elu ja loomingu uurimiselAutor(id): Irakli Andronikov
Kujundaja: Niina Aljak
Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1952
Originaalkeel:
Lehekülgi: 71
Seisukord: kaaned ja lehed kohati kulunud, lehed plekilised ning lainelised, templid ja kirjed sees
Mõõdud: 174 × 226 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Selle raamatu on kirjutanud filosoofiateaduste kandidaat Irakli Andronikov, kes on juba aastaid tegutsenud M. J. Lermontovi elu ja loomingu uurimisega.
Märksõnad
Lermontov, Mihhail, 1814-1841
vene
kirjanikud
kirjandusteadus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kirjandusteadlase jutustused. Teaduslikud otsingud M. J. Lermontovi elu ja loomingu uurimisel, Irakli Andronikov, Eesti Riiklik Kirjastus 1952Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Ants Viires, Puud ja inimesed. Puude osast Eesti rahvakultuuris,
Valgus, 1975, hind: 16,00 eurot
Valdur Mikita, Lindvistika ehk metsa see lingvistika,
Välgi metsad, 2015, hind: 18,00 eurot
koostaja Indrek Jääts, Rahvas - see tähendab inimesi. Soomeugrilased ja samojeedid vanadel etnograafilistel fotodel. Народ - это значит люди: финно-угры и самодийцы на старых этнографических фотографиях. Peoples are made of people. Finno-Ugrians and Samoyeds in old ethnographic photographs,
Eesti Rahva Muuseum, 2021, hind: 35,00 eurot
Koostanud Arvo Krikmann, Tere teele, tere meele, tere egalõ talolõ. Valik lõunaeesti mõistatusi,
Eesti Kirjandusmuuseum, 2000, hind: 6,00 eurot
Koostanud Alli Lunter; toimetanud Maire Aher, Kirjanduse modernistlikud suunad,
Avita, 2001, hind: 6,00 eurot
Aare Laanemäe, Kulturoloogia,
A & L, Ilo, 2007, hind: 7,00 eurot
Toivo Kuldma, Nobeli auhind,
Olion, 2005, hind: 6,00 eurot
Arthur Marwick; toimetanud Linda Ruud, Ilu läbi aegade,
Kunst, 2008, hind: 7,00 eurot
Irina Belobrovtseva, Svetlana Kuljus, Mihhail Bulgakov Meister ja Margarita. Kommentaarid,
Avita, 2001, hind: 7,00 eurot
Peatoimetaja: Ain Kaalep, Akadeemia 2001/12,
Eesti Kirjanike Liit, 2001, hind: 3,50 eurot
Kultuur all on 4945 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!