Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Kadunud heasse raamatusse. Ulmepõnevik. Teine raamatAutor(id): Jasper Fforde
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Jana Linnart
ISBN: 9789949255443
Lehekülgi: 368
Sari: Thursday Next 2
Seisukord: heas seisukorras raamat
Mõõdud: 209x140x24 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
„Eyre’i juhtumiga” alanud ainulaadne kirjanduslust jätkub New York Timesi bestsellerite autori Jasper Fforde’i teise seiklusega, mille peategelaseks on leidlik ja kartmatu kirjandusnuhk Thursday Next.
Kui rahvusvaheline korrumpeerunud Koljati korporatsioon juurib välja tema elu armastuse Landeni, peab Thursday alustama salamisi teist karjääri Raamatumaailma politseijõudude – Jurisfiktsiooni proosaressursside operatiivtöötajana. Ta saab õpilasekoha Dickensi „Suurte lootuste” meestevihkajast preili Havishami juurde, kes Thursdayle tõrksalt ametit õpetab. Thursday omandab piisavalt oskusi, et sattuda Poe „Ronga” lehekülgedele sisenedes tõelisse jamasse.
Tegelikult soovib ta vaid Landenit tagasi saada, kuid viimane missioon ei möödu komplikatsioonideta. Lisaks Kafka ja Austeni teostesse ning isegi Beatrix Potteri „Pikkkõrv-jänkude loosse” hüppamisele saab Thursdayst endast rea potentsiaalselt surmavate kokkusattumuste sihtmärk, Bardi äsja avastatud näidendi ehtsuse tõestaja ning ainus inimene, kes suudaks takistada tundmatul roosal lögal kogu maapealse elu hävitamist.
„Kadunud heasse raamatusse” on järjekordne žanripiire painutav segu kriminullist ja fantastikast ning väärt kirjanduslik meelelahutus.
Märksõnad:
inglise
ilukirjandus
fantaasiaromaanid
ulmeromaanid
põnevusromaanid
Sari: Thursday Next
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kadunud heasse raamatusse. Ulmepõnevik. Teine raamat, Jasper Fforde, Ersen 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Krootuse Põhikool, Rohumaadel. Valik omaloomingulisi töid R. Rohu nimeliselt kirjanduskonkursilt 1991-1995 (1996),
Krootuse Põhikool, 1996, hind: 4,00 eurot
Charlotte Bronte, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,50 eurot
Jaan Kross, Kolme katku vahel II. Balthasar Russowi romaan,
Eesti Raamat, 1972, hind: 3,00 eurot
Jaan Kross, Kolme katku vahel III. Balthasar Russowi romaan,
Eesti Raamat, 1977, hind: 3,00 eurot
Agatha Christie, Laip raamatukogutoas,
Katherine, 1991, hind: 5,50 eurot
Ellis Peters, Kole kihk luude järele (vend Cadfaeli esimene juhtum),
Kupar, 1997, hind: 7,00 eurot
Värske Rõhk nr 70 (aprill 2021),
Kultuurileht, 2021, hind: 4,00 eurot
August Mälk, Surnud majad,
Eesti Raamat, 1997, hind: 4,00 eurot
Panass Mõrnõi, Libu,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot
Arved Viirlaid, Ristideta hauad I,
Perioodika, 1991, hind: 7,00 eurot
Ilukirjandus all on 22545 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!