Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Under ja Tuglas. Marie Underi ja Friedebert Tuglase kirjavahetusAutor(id): Koostaja Rutt Hinrikus
Kujundaja: Tio Tepandi
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel:
ISBN: 9985623975
Lehekülgi: 208
Seisukord: ümbrispaber veidi kulunud ja seljalt pleekinud, sisu korras ja loetav
Mõõdud: 170 × 250 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Nende kirjade kirjutamisest on möödunud üle kolmveerand sajandi. Neid on peidetud ja üles leitud, unustada tahetud ja uuesti üle loetud. Need kirjad on kirjutamise hetkest alates liiga kirjanduslikud selleks, et mitte saada kirjanduseks.
1917. aasta varasuvel kirjutas mitte enam väga noor 31-aastane mees mitte enam väga noorele naisele: "Armas, ma ei või enam olla Sind nägemata, Sind kuulmata! See igatsus sööb mind, põletab mind! Valvasin eila öösel väikeses palavikus ja mõtlesin pea kogu öö ainult sinu pääle. Armas, ma lämbun sellesse lõõmasse. See on kui uni, ta paelub mind ikka enam ja enam. Olen nii tihti igatsenud suurt armastust. Kas ta ongi nüüd tulnud?"
Märksõnad:
Under, Marie, 1883-1980
Tuglas, Friedebert, 1886-1971
eesti
kirjanikud
kirjavahetus
kirjad
väliseesti
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Under ja Tuglas. Marie Underi ja Friedebert Tuglase kirjavahetus, Koostaja Rutt Hinrikus, Tänapäev 2006Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Paul Pinna, Minu eluteater ja teatrielu 1884-1944. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2010, hind: 8,00 eurot
Alma Veltmann, Estonia lavalt laia maailma,
Faatum, 2007, hind: 6,00 eurot
Thea Leitner, Õukonnaskandaalid,
Kunst, 1996, hind: 15,00 eurot
Helle Stangerup, Christine. Taani printsess. Ajalooline romaan,
Kunst, 1996, hind: 6,00 eurot
Edvard Radzinski, Stalin,
Varrak, 2000, hind: 16,00 eurot
Sebastian Balfour, Castro,
Olion, 2001, hind: 4,00 eurot
Eve Curie, Minu ema Marie Curie. Mälestusi prantsuse füüsikust ja keemikust,
Olion, 1994, hind: 4,00 eurot
Lea Dali Lion, Joonista valgus. See on kõige uue algus,
Pilgrim, 2015, hind: 5,00 eurot
Juhani Püttsepp, Ökoloog Olevi Kull: et headel inimestel hästi läheks... Ecologist Olevi Kull: May good people have it good...,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2015, hind: 16,00 eurot
Thor Heyerdahl, Aadama jälgedes,
Tänapäev, 2003, hind: 15,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4586 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!