Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Maru maitsev maailm. Aasta helelillas köögisAutor(id): Maru
Kujundaja: Külli Kuusik
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel:
ISBN: 9789949443536
Lehekülgi: 192
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest.
Suurus: tavaformaadis kõvade kaantega raamat.
Sisu:
Ühes helelillas köögis, ühes tavalises majas elab täiesti tavaline tüdruk, kellele meeldib aknal kõlkuda ning kaardistada hiire jälgi lumel. Üle kõige aga armastab see tüdruk süüa teha. Tema arvates on punasesõstratort maailma parim ning kudumine tee pehmesse mullimaailma. Tüdruku nimi on Maru ja ta ihkab nakatada inimesi toiduusku, tõmmata maitsete muinasjuttu, võluporgandite aeda ja vaarikate kuningriiki.
Uus raamat kirjastusest Ajakirjade Kirjastus, 2008a.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Maru maitsev maailm. Aasta helelillas köögis, Maru, Ajakirjade Kirjastus 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Stella Kalogeraki, Cretan Cookery: Mums 200 Recipes,
Mediterraneo Editions, 2006, hind: 8,00 eurot
Aime Sügis, Toiduretsepte üleminekuks tervislikule toitumisele. Taime-piima-muna dieet,
Ühing Teadus, 1991, hind: 4,00 eurot
Veronika Nuter, Hullutavad hoidised,
A-meediagrupp, 2012, hind: 5,00 eurot
Eva Pärtel, Küpsetaja käsiraamat,
Varrak, 2021, hind: 22,00 eurot
Rose Marie Donhauser ja Thomas Donhauser, Grillimine. Raklett. Fondüü,
Bit, 2000, hind: 8,00 eurot
Paris Cutler, Planet Cake,
Murdoch Books, 2011, hind: 15,00 eurot
Ben Reed, Pohmelliravi,
Koolibri, 2008, hind: 5,00 eurot
Arja Lindstedt, Parimad salatid,
Sinisukk, 1997, hind: 15,00 eurot
Grete smuutid,
2016, hind: 12,00 eurot
Väike šampanjakokteilide raamat,
Sinisukk, 2002, hind: 4,00 eurot
Kokaraamatud all on 2371 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!