Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Lõunapöörijoonel. Rännak peidetud maailmanurkadesseAutor(id): Simon Reeve
Kirjastus: Regio OÜ
Linn:
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Marko Saaret
ISBN: 9789916700051
Lehekülgi: 335
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Populaarne Briti telesaatejuht ja kirglik rännumees Simon Reeve rändab selles raamatus mööda lõunapöörijoont, läbides maailma kõige metsikumaid ning vähem tuntud paiku. Lõunapöörijoon on enam kui 35 000 km pikk ning kulgeb läbi Namiibia, Botswana, Lõuna-Aafrika Vabariigi, Mosambiigi, Madagaskari, Austraalia, Tšiili, Argentina, Paraguay ja Brasiilia.
Reeve külastas oma reisil paiku, kus said ilmsiks mitmed nüüdseks tähelepanu keskmes olevad probleemid: kliima soojenemine, majanduslik mahajäämus, ületarbimine, epideemiad ja ebavõrdsus. Reeve vaatleb vääriskivide kaevandamist Madagaskaril, kogeb ununenud genotsiidi tagajärgi Namiibias, tunnistab Suure Korallrahu pleekimist ja Austraalia aborigeenide kannatusi. Ta räägib Aafrikas kogetu põhjal Hiina ambitsioonidest kolmandaid riike üles osta – ja praeguseks on see eriti Aafrika puhul omandanud kolossaalsed mõõtmed. Lõuna-Ameerika rännakud ja kohtumised põliselanikega toovad ehedalt esile looduslähedase elulaadi viimased võitlused pealetungiva tarbimiskultuuriga.
Tänu Simon Reeve’i muhedale ja tihti eneseiroonilisele jutustamisstiilile on lõunapöörijoone reisiraamat ühtlasi nii mõnus kui ka avastamisrohke lugemine. "
Märksõnad:
Regio OÜ
reisikirjad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lõunapöörijoonel. Rännak peidetud maailmanurkadesse, Simon Reeve, Regio OÜ 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
Arkady Fiedler, Vaigust lõhnav Kanada,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 4,50 eurot
Koostanud Heidit Kaio, Ehh, uhhuduur! Kõik on võimalik, kuni pole tõestatud vastupidist,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2007, hind: 20,00 eurot
Indrek Rohtmets, A Cultural Guide to Estonia. Travel companion,
Varrak, 2006, hind: 10,00 eurot
Toimetaja Ilme Rääk ; kartograafia: John Plumer, Viin. Taskukaart ja linnajuht,
Koolibri, 2008, hind: 7,00 eurot
Kärt Vilt; toimetaja: Mae Lender, Minu Itaalia. Magus ja mõru,
Petrone Print, 2019, hind: 16,00 eurot
Koostanud Toomas Karjahärm, Vana Petseri. Ehitised ja inimesed [postkaarte ja fotosid Sven Karjahärmi jt. kogudest]. Старые Печоры: здания и люди [фотографии из собрания Свена Карьяхярма и др.]. Old Pechory: buildings and people [postcards from Sven Karjahärm collection etc.],
Argo, 2006, hind: 23,00 eurot
Eric Collier, Kolmekesi kõnnumaal,
Eesti Raamat, 1977, hind: 5,00 eurot
Thomas Cerny, Langobardid. Salapärane rahvas tõuseb ajaloohämarusest,
Olion, 2004, hind: 13,00 eurot
Liis Kängsepp, Mina, vandersell. Lõuna-Ameerika päevik,
Pegasus, 2009, hind: 9,00 eurot
Giles Milton, Võidujooks Vürtsisaartele. Kuidas ühe mehe julgus muutis ajaloo käiku,
Varrak, 2000, hind: 4,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2156 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!