Teema: Alternatiivmeditsiin
Pealkiri:
Minu ravitsemise meetodidAutor(id): Sirje Nukka
Kujundaja: Riina Soom
Kirjastus: Canopus
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916753255
Lehekülgi: 122
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Sirje Nukka, kes on rohkem tuntud nime all Rakvere nõid, raamat koosneb kahest osast. Esimene osa räägib kõige sagedamini esinevate haiguste ravitsemisest maarohtudest valmistatud tõmmiste, tinktuuride ja salvidega, teine osa aga erinevatest ravimtaimedest ning kristallide maagilisest jõust.
Raamatusse koondatud retseptid ja ravitsemismeetodid on autor enamasti ise koostanud, praktikas läbi proovinud ning saavutanud nendega häid tulemusi.
Muu hulgas on palju juttu taimest nimega lõhnav kalliisia ehk kuldvunts ja haigustest, mille raviks see imepärane taim sobib, sealhulgas lõhnava kalliisia kasutamisest pahaloomuliste kasvajate ravis paralleelselt teiste ravimeetoditega.
Märksõnad:
Canopus
ravimtaimed
rahvameditsiin
loodusravi
fütoteraapia
kristalliteraapia
alternatiivmeditsiin
nõuanded
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu ravitsemise meetodid, Sirje Nukka, Canopus 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Alternatiivmeditsiin alla viimati lisatud:
Koostanud Sulev Pirit, Aastaga haigustest priiks. Tervenduskalender 2011. 171 raviretsepti rahva hulgast,
Hiiler, 2010, hind: 5,00 eurot
Aili Paju, Aed ja mets kui apteek,
Maalehe Raamat, 2000, hind: 10,00 eurot
Ain Raal, Teekond taimede taha. Taimravi alternatiivsed harud,
Elmatar, 2007, hind: 20,00 eurot
Virgo Mihkelsoo, Ljudmilla Mihkelsoo, Toome oma tervise tagasi. Praktiline teejuht (ise)tervendajale,
Infotrükk, 2010, hind: 24,00 eurot
Ljudmilla Mihkelsoo ja Virgo Mihkelsoo. Koostanud Ljudmilla Mihkelsoo ja Virgo Mihkelsoo, Toome oma tervise tagasi. Praktiline teejuht (ise)tervendajale,
2008, hind: 16,00 eurot
Koostanud: Gerda Kroom, Sibula raviomadused,
Odamees, 2008, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Gerda Kroom; Toimetanud: Tiina Lias, Õuna raviomadused,
Odamees, 2004, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Gerda Kroom; Toimetanud: Tiina Lias, Kartuli raviomadused,
Odamees, 2004, hind: 11,00 eurot
Vigala Sass (Aleksander Heintalu), Minu raviraamat 3. Ravimine ravimtaimedega 3. Kuidas ma ravin rahvast,
1993, hind: 11,00 eurot
Kim Davies, Tai chi käsiraamat,
Ersen, 2008, hind: 19,00 eurot
Alternatiivmeditsiin all on 903 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!