Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
SünnipäevAutor(id): Ulrika Kestere
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Ülle Kiivet
ISBN: 9789985046562
Lehekülgi: 24
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 295x235
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Mõnusalt humoorikad lood sünnipäevast ja selle tähistamisest. Igaühel on selle tähtsa päevaga oma plaanid – mõni ootab erilist üllatust, mõni korraldab sõpradele suure peo, mõni soovib aga hoopis omaette olla. Kuidas sina sünnipäeva tähistad? Nagu karu, öökull või hoopis hunt? Autori väljendusrikkad illustratsioonid loovad meeleolu ning avavad karakterite tüüpilisi jooni. Nauditav elamus ja tore sünnipäevakink igas vanuses lugejale!
Originaali pealkiri FÖDELSEDAGEN. Eesti keeles
Märksõnad:
Koolibri
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sünnipäev, Ulrika Kestere, Koolibri 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Jules Verne, Kakskümmend tuhat ljööd vee all,
Eesti Raamat, 1982, hind: 5,50 eurot
Ene Lind, Endel Rihvk, Tööõpetus 1.-4. klassile. Meisterdamine,
Koolibri, 1996, hind: 5,00 eurot
David Belbin, Röövitud rong,
Olion, 2000, hind: 3,00 eurot
Eduard Uspenski, Karusloomade internaatkool. Õpetlik lugu ühest õpetajast ja tema karvastest sõpradest,
Eesti Raamat, 1990, hind: 4,00 eurot
Igor Akimuškin, Kui krokodillid lendasid,
Eesti raamat, 1984, hind: 2,60 eurot
Dagmar Normet, Delfiinia,
Eesti Raamat, 1993, hind: 4,00 eurot
Judith Simpson, Vana-Hiina,
Varrak, 1997, hind: 9,00 eurot
Paastukuu. Igaks märtsikuu õhtuks üks maailma kõige, kõige, kõige... kaunim, vahvam, põnevam muinasjutt!,
Tiritamm, 1997, hind: 8,00 eurot
Sügiskuu. Igaks septembrikuu õhtuks üks maailma kõige, kõige, kõige... kaunim, vahvam, põnevam, muinasjutt!,
Tiritamm, 1997, hind: 8,00 eurot
Franziska Biermann, Härra Rebane sööb raamatuid,
Koolibri, 2017, hind: 7,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15872 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!