Shakespeare'i kood, Virginia M Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Shakespeare'i kood, Virginia M. Fellows, Sinisukk 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Zenda lossi vang""Rahu""Taivalvaara näitleja""Lihatööstus Eestis XIX sajandi t..""Seitsmes päev""Täisväärtuslikud toidud""Rasputin""Klassikalised kokteilid""Unetus""Viimane tüdruk""Tung ja kannatlikkus""Märt Laarman raamatukunstnikuna""Pilvealused""Eestlaste ajalugu - müüdid ja te..""Kaks õde""Muinasjutte""Taimtoidu- ja majapidamisraamat""Sakala ja sakalased""350 лет Тартускому у..""Minu sajand""Vive Tolli""Magustoidud""Tallinna muuseumid""Eesti adjektiivisüntaks""Lennutunnid""Siililegi selge""Andante cantabile""Võileivaks loodud. Rukkipala rets..""Hambahaigused""Supid""Ühe vabadussamba lugu""Tööliste Kelder. Eesti NSV Riikl..""Rindesõprade päeva teatmik II. T..""Robert Walseri eksiminek ehk ootam..""Õnneretsept""Tainas tuli välja""Küpsetised""Neljakuningapäev""Nad ei teeks kärbselegi liiga. S..""Peaparandamise kunst""Eesti ajaloolised kõned""Lastetoa postkast""Valik novelle""Tema Majesteet ja teisi novelle ni..""Julgustuseks kõigile eestimaalast..""Elulõng""Tuumasõjaoht""Le Havre'i tänav""Tartu piltpostkaartidel""Ester Primavera""Saskia läheb metsa""Saskia""Kungla kuningriik""Argipäeva õhtu""Keegi jääb bussist maha. Helesin..""Depressioonivihik""Eesti jõulud Kremlis. Sulepeaga i..""Raekoda""Lugu lahti. Valimik novelle aastai..""Harmooniline rikkus""1858. aasta talurahvarahutused Ees..""Mu kallile""Suure-Jaani""Viimne kohtumine""Tuna 2019/3""Mustpeade hoone""Agatha Christie""Fanny ja Alexander""Saaremaa ülestõus 1919""Mooramees""Mänd, mis naeris""Wabariigist vabariigini. Mälestus..""Mäng""Tasavägine muusika""Jänkimehe kroonika""Läänemaa muuseumi toimetised (8...""10 kooki""Madu maha tappa!""Eesti Üliõpilaste Seltsi album X..""Linnuteelt eksinu""Hõõguv pimedus""Mu kuninganna""Vastutus. Soomerootsi novelle""Katkukuninga legend""Zeusi mälestused""Anomaalia""Lenda minuga. Lennuromaan""Ühe linna kroonika""Maadeuurija""Key to Estonia""Arvi kamin""Öised külalised""Kuritegevus Eestis 2008/10""Patused suvepäikese all""Kilpkonn ja õlgmarssal""Vabaduse lapsed""Isamaavajadus""Peer Õnneseen""Raekoja plats""Vormsi""Värvitark""Vanaisa / Grandfather""Püha hurdakoer""Suurgildi hoone""Inglid südaööl"
105 tk kogusumma: 681,70 EUR

Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri: Shakespeare'i kood
Autor(id): Virginia M. Fellows

Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Karin Suursalu, Harald Rajamets ja Mati Soomre
ISBN: 9789949146215
Lehekülgi: 352

Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras

Mõõdud: 148 × 222 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 149

Oskus ridade vahele peita ei ole pärit nõukogude ajast. On oktoobrikuu aastal 1623. Inglise renessansi võtmefiguur Francis Bacon kirjeldab oma raamatus uut ja leidlikku kodeerimisssüsteemi. Kuu aega hiljem avaldatakse Shakespeare´i näidendid. On nende teoste vahel seos? Ometi kulus üle kahesaja viiekümne aasta, enne kui taibati, et Baconi kirjutised koodide kohta polegi üksnes teoreetilised, vaid kirjeldavad tema enda meetodit kaasaja salasündmuste talletamiseks. Paljastuvad rabavad lood „neitsiliku kuninganna“ Elizabethi salajasest abielust, mõrvadest, skandaalidest ja valedest kõige kõrgema seisuse seas. Raamatus heidetakse valgust ka Shakespeare’i autorluse müsteeriumile ja Francis Baconi enda kirevale elule, mis oli vähemalt sama põnev kui käesolev raamat.

Originaali pealkiri: The Shakespeare code

Märksõnad:
Shakespeare, William, 1564-1616
Bacon, Francis, 1561-1626
inglise
kirjanikud
filosoofid
poliitikud
saladuslikud juhtumid
autorsus
salakiri
koodid
dešifreerimine
kirjandusajalugu
ajalugu
Inglismaa
biograafiad
16. saj. 2. pool
17. saj. 1. pool

Hind: 15,00 EUR
Teema Maailma ajalugu alla viimati lisatud:

Vladimir Iljitš Lenin, Riik ja revolutsioon,
Poliitiline Kirjandus, 1947, hind: 5,00 eurot

Lev Leontjev, V. I. Lenini teosest «Imperialism kui kapitalismi kõrgeim staadium»,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1952, hind: 7,00 eurot

Anna Pankratova, Nõukogude rahva suur minevik,
Poliitiline Kirjandus, 1949, hind: 7,00 eurot

Karl Marx, Palgatöö ja kapital,
Eesti riiklik kirjastus, 1951, hind: 8,00 eurot

Louis Kilzer, Hitleri reetja. Martin Bormann ja Reichi lüüasaamine,
Olion, 2005, hind: 9,00 eurot

Oleg Šiškin, Punane Frankenstein. Kremli salaeksperimendid,
Olion, 2005, hind: 11,00 eurot

Paul H. Jeffers, Vabamüürlased. Ülevaade maailma vanimast salaühingust,
Tänapäev, 2007, hind: 25,00 eurot

Juri Felštinski, NSV Liit - Saksamaa 1939-1941,
Tammerraamat, 2017, hind: 17,00 eurot

Leili Pukk, Kaugete aegade lood. Ajalooõpik VII klassile,
Innove, 2016, hind: 12,00 eurot

Madis Somelar; toimetanud Ursula Vent, Uusaeg. Töövihik 8. klassile. I osa. Uus õppekava,
Avita, 2014, hind: 8,00 eurot



Maailma ajalugu all on 1914 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Shakespeare
Shakespeare
Shakespeare
Shakespeare
Shakespeare
Shakespeare

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud