Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Õmblejanna MadriidistAutor(id): MarÃa Dueñas
Kirjastus: Toledo kirjastus
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
Tõlkija: Mari Laan, Kristiina Raudsepp
ISBN: 9789949975846
Lehekülgi: 608
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 130x210
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
On 1936. aasta. Mood nõuab lainelisi soenguid, pärlikeesid ja pitsiga sigarette, viltuseid kübaraid, siidsatääni ja naiselikku vööjoont. Madriid on ärev ja ebakindel. Marokos valmistuvad sõjaväelased kukutama Hispaania vabariigi seaduslikku valitsust. Õmblejanna Sira on suurte illusioonide tiivul sattunud kodusest Madriidi agulist Marokosse, kus pulbitseb rahvusvaheline suurilmaelu. Selle sära kustub aga isiklike saatuselöökide ja ajaloo keerdkäikude mõjul ning Sira leiab end võõral maal täiesti üksi. Parseldajast pansionipidaja abiga paneb ta püsti kontinendi glamuurseima moeateljee, valutades samal ajal südant sõjast räsitud kodumaa saatuse pärast. MarÃa Dueñase (1964) debüütromaan „Õmblejanna Madriidist“ on olnud ülimenukas nii Hispaanias kui mujal, see on tõlgitud enam kui 35 keelde ning on aluseks ka populaarsele telesarjale. Kirjanik on hoogsa tegevuse paigutanud dokumenteeritud ajalooliste sündmuste keskele, erilise võlu annab raamatule sooja poolehoiuga edasi antud Põhja-Aafrika oma valguse, värvide ja lõhnadega. Eesti keeles ilmus romaan esimest korda 2016. aastal.
Märksõnad:
ajaloolised romaanid
maailma ilukirjandus
Toledo kirjastus
Allan Kukk, Mari Ainso
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Õmblejanna Madriidist, MarÃa Dueñas, Toledo kirjastus 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Ilja Ilf, Jevgeni Petrov, Kaksteist tooli. Kuldvasikas (12 tooli),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 15,00 eurot
Anton Tšehhov, Valik novelle. Kajakas,
Eesti Raamat, 1968, hind: 9,50 eurot
Mario Puzo, Omerta,
Ersen, 2000, hind: 9,00 eurot
Mario Puzo, Sitsiillane (Ristiisa järg),
Olion, 1995, hind: 5,00 eurot
Agatha Christie, ABC mõrvad,
Kupar, 1993, hind: 4,50 eurot
Erich Maria Remarque, Kolm sõpra,
Eesti Raamat, 1992, hind: 6,00 eurot
Erich Maria Remarque, Unistuste tuba. Kunstnikuromaan,
Monokkel, 1993, hind: 6,00 eurot
Erich Maria Remarque, Varjud paradiisis,
Monokkel, 1993, hind: 11,50 eurot
Erich Maria Remarque, Arc de Triomphe,
Eesti Raamat, 1976, hind: 5,00 eurot
Heino Susi, Sarviku sulased. Tõsieluromaan,
Faatum, 1992, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 23362 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!