Elu üksiklinnud, Aksel Valgma, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Elu üksiklinnud, Aksel Valgma, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1966 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54726 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Maanõia ravinapsid. Rohuveinid, Ã..""Nivelleerimine. Geodeesia. I osa. ..""Kandja""Iluravi""Salmiraamat. Õnnitlused, soovid, ..""Unistuste Kuningriik. Kingdom Of D..""Õitsvad taimed""Pilkaja 2015/4. Pilke- ja naljaaja..""Vaid üks pilk""Ööpäev. Luulet 24 aastast tõlg..""Sõda ja rahu I-IV""Roheline 24/7""Eesti rahvausundi maailmavaade""Søren Kierkegaard""Minu raviraamat 3. Ravimine ravimt..""Mis ma nägin Hiinas""Valguse tähed. Sõelutud mõtted ..""Liikluseeskiri. Kommenteeritud vä..""Mustil päevil""Laulik II klassile""Tuule puudutus""Ravimine taimedega""Willowleafi tee""Eesti kroonika 1990""Džuudopoisid (jutustused)""Timukas""Algteadmisi kriminoloogiast""Ellujääjate klubi""Музыкальный ТелетÐ..""Caro's Book of Poker Tells""Südamel on omad mõtted. 1. köid..""Taimed. Ainulaadsed värvilised 3-..""Oscar Wilde’i lift. Novelle""Kui vanaema väike oli""Akadeemia 2005/2""Võrkude teooria [ettekanded 28. t..""Lootusõpetuse lood""Hukatuselind""Palkmajad. Konstruktsioon ja ehita..""Eesti Tennis 100""Asjaõigusseadus. Asjaõigusseadus..""Manolito Prillipapa""Õnnetus on välditav""Kuritöö ja karistus""Verine padi. Jutustused""Nadja""Top Gear Eesti 2013/juuni""Tuhkur Hobune""Individuaalköögiviljaaed""Kes sa oled""Väliseesti teater. Väliseestlast..""Selected poems. Valitud luuletused""Muretu preili õnneseen""Microsoft Project 2000""Flirt tulega""Rõõm olla naine ...ja mida mees ..""Murphy seadus. Uusi põhjusi, miks.."
57 tk kogusumma: 510,20 EUR

Teema: Väliseesti raamatud
Pealkiri: Elu üksiklinnud
Autor(id): Aksel Valgma

Kirjastus: Eesti Kirjanike Kooperatiiv
Linn: Lund
Aasta: 1966
Originaalkeel:
Lehekülgi: 292

Seisukord: puudub pildil olev ümbrispaber, normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 120 × 180 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 3-5 PÄEVA JOOKSUL. 244

Aksel Walgma romaan on esimene põhjalikum olustikuteos eestlastest Austraalias. See kirjeldab aegu otse pärast sisserändu Saksamaalt, mil sõjavermed veel nii hinges kui ihus valutasid.
Kompositsioonilt on teos tüüpiline armastuskolmiku lugu dramaatiliste motiividega, kus sõprus taganeb kirgede teelt. Tausta kujundavad vana- ja uus-austraallaste vahekorrad, sotsiaalsed ja psüühhilised kohanemisraskused. Kohtame hulka elavalt maalitud tüüpe nii eestlaste kui austraallaste hulgast.


Märksõnad:
eesti
väliseesti
ilukirjandus
autobiograafilised romaanid

Hind: 9,00 EUR
Teema Väliseesti raamatud alla viimati lisatud:

Edgar V. Saks, Hannibali rahvas. Ajalooline romaan Liivi-Vene sõjast,
Orto, 1970, hind: 11,00 eurot

Johannes Kaup, Linnuseehitajad. Noorsoo-jutustus,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1954, hind: 8,00 eurot

August Gailit, Ekke Moor,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1960, hind: 7,00 eurot

Aino Thauvon-Suits, Gustav Suitsu noorus kirjade, luuletuste ja mälestuste põhjal,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1964, hind: 5,00 eurot

Richard Koolmeister, Arst jutustab Jeesusest. Kolmas evangeelium kiriklikus lastetöös,
Eesti Vaimulik Raamat, 1962, hind: 6,00 eurot

Ain Kalmus, Tulised vankrid. 2. köide. Romaan,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1953, hind: 8,00 eurot

Juhan Timmukuru, Peep Koordipoja põlistalu. Romaan,
Orto, 1953, hind: 7,00 eurot

August Mälk, Tee kaevule. 2. köide,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1953, hind: 5,00 eurot

August Mälk, Tee kaevule. 1. osa,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1952, hind: 5,00 eurot

August Mälk, Tuli sinu käes,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1955, hind: 5,00 eurot



Väliseesti raamatud all on 804 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Elu üksiklinnud, Aksel Valgma, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1966 | vanaraamat.ee
Elu üksiklinnud, Aksel Valgma, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1966 | vanaraamat.ee
Elu üksiklinnud, Aksel Valgma, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1966 | vanaraamat.ee
Elu üksiklinnud, Aksel Valgma, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1966 | vanaraamat.ee
Elu üksiklinnud, Aksel Valgma, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1966 | vanaraamat.ee
Elu üksiklinnud, Aksel Valgma, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1966 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud