Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Kuremaa SovhoostehnikumAutor(id): Eesti NSV Põllumajanduse Ministeeriumi Teaduslik-Tehniline Informatsiooni Valitsus
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 1971
Originaalkeel:
Lehekülgi: 48
Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kokkuvõte vene keeles.
Märksõnad
Kuremaa Põllumajanduse Tehnikum
põllumajanduskoolid
tehnikumid
põllumajandusettevõtted
sovhoosid
Kuremaa
Jõgevamaa
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kuremaa Sovhoostehnikum, Eesti NSV Põllumajanduse Ministeeriumi Teaduslik-Tehniline Informatsiooni Valitsus, Valgus 1971Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
John Dunmore, Unenäojaht. Kujuteldava Vaikse ookeani uurimine,
Hea Lugu, 2018, hind: 14,00 eurot
Kambja vald,
Kambja Vallavalitsus, 1998, hind: 6,00 eurot
Koostanud Hella Kink, Avo Miidel, Tiit Petersoo ja Anto Raukas, Harjumaa. Põhja-Kõrvemaa. Kuusalu, Anija, Aegviidu,
Teaduste Akadeemia Kirjastus, 2013, hind: 4,00 eurot
Jaanus Plaat, Tiit Pruuli, Jaan Tätte. Koostanud: Leida Lepik, Jaanus Plaat, Tiit Pruuli, Inimnäoline islam,
Tammerraamat, 2005, hind: 13,00 eurot
Regina Jaakson, Como järve ääres,
Heli Kirjastus OÜ, 2019, hind: 9,00 eurot
John Caldwell, Hulljulge reis,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot
Alain Bombard, Vabatahtlik merehädaline (reisikirjeldus),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 6,00 eurot
Eduard Leppik, Gruusia NSV,
Eesti Raamat, 1968, hind: 2,00 eurot
Margit Prantsus, Minu Iisrael,
Petrone Print, 2017, hind: 7,00 eurot
Norbert Casteret, 30 aastat maa all,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 5,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2160 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!