Kuus taime, mis muutsid Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kuus taime, mis muutsid maailma, Henry Hobhouse, Eesti Entsüklopeediakirjastus 2004 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Leping nr 2""Olümpiamängud 1980. Lake Placid...""Daaliad""Ilutegija 1991/10""Sinagi kuulud kiviaega. Også du h..""Ängi eluasemed. Päevikromaan""Hommikupooliku lõpu poole""Öised päevad""Ma olen teiselpool""Nutriakasvatuse kogemusi Vellavere..""Sünnimaa Euroopa""Armukuusnurk""Sakala Kalender 2004""Hingekell""Eduard Einmann""Baarimula""Pärismaalased, kängurud ja reakt..""Operatsioon Seeba""On kurjust päikese all""Lohetapja""Mustad kalad""Uue Maailma lood""Eläinlaulut""Hull suvi""Pruunkaru""Akadeemia 2016/12""Rumcajs""Muuda mõtlemist ja su elu muutub...""Pimedad paigad""Eesti-vene sõnaraamat 3. köide. ..""Juba surnud""Kedagi ei saa usaldada. New York T..""Jõhvi Joosepi jututuba. Lustakat ..""Piibel. Vana ja Uus Testament""Kodutohter 1990/8""Perekonna, eraomanduse ja riigi te..""Kuidas joonistada küsimust?""Tõsilood muinasrahvastest""Valik on sinu""Погибшие святыни М..""Skulptuur [kataloog]. Eesti Kujuri..""Ristsõnastik 2022. Jalgpalli EM""Rasmus ja Flip""Matemaatika õpik 7. klassile (uus..""Igaviku teele. Eesti matusetradits..""Loodusgeograafia töövihik 8. kla..""Täheke 2017/6""Teder""Las laps loeb""Eesti lühiproosa valimik II""Liharaamat""Tuhande öö ööd""KINKEKAART 5""Täheke 2019/10""Paint selgeks 4 tunniga. Arvutil j..""Aiaapteek. Sibul, küüslauk, peet..""1000 mängu võimlas, mänguvälja..""Jasmiinilõhnalised ööd""Akadeemia 2008/4""Lambri laulud [luuletused]""HULA - Inimeste peal testitud. Tes..""Akadeemia 1990/11""Diogenese latern. Valimik nõukogu..""Grillimine ja barbecue""Kindel linn ja varjupaik""Õppesõit tänavatel ja teedel"
66 tk kogusumma: 525,10 EUR

Teema: Raamatud teaduslikel teemadel
Pealkiri: Kuus taime, mis muutsid maailma
Autor(id): Henry Hobhouse
Kujundaja: Jüri J. Dubov


Kirjastus: Eesti Entsüklopeediakirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Iiri Sirk
ISBN: 9985701585
Lehekülgi: 366
Sari: Inimühiskonna arengulood

Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 156 × 235 mm
Suurus: tavaformaat, pehme köide

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 208

Maailm ei saa kujuneda ainuüksi inimese tahtlike tegude kaudu. Henry Hobhouse on uurinud, kuidas erinevate taimede kasutamine on mänginud olulist rolli nii inimeste toitumisharjumustes kui kogu maailma ajaloo jaoks oluliste pöördepunktide kujunemises (rahvaste ränded, sõjad, tervis jmt.). Hobhouse on uurinud ligi kaheksakümne taime mõju inimkonna ajaloole, selles raamatus kõneleb ta kuuest:

KIINAPUU -- Hiniin ja valge mehe taak
SUHKRUROOG -- Suhkur ja orjakaubandus
TEEPÕÕSAS -- Tee ja hävitustöö Hiinas
PUUVILLAPÕÕSAS -- Puuvill ja USA lõunaosariigid
KARTUL -- Kartul, Iirimaa ja Ameerika Ühendriigid
KOKAPÕÕSAS -- Kuidas Andide õnnistusest sai tänavate nuhtlus

Taimede poolt kujundatud inimühiskonna ajalugu? On see võimalik? Jah, ütleb raamatu autor Henry Hobhouse.

Sari: Inimühiskonna arengulood

Originaali pealkiri: Seeds of change: six plants that transformed mankind

Märksõnad:
kultuurtaimed
globaalprobleemid
sotsiaalsed mõjud
sotsiaalne vastutus
sotsiaalajalugu
taimed
kiinapuu
suhkruroog
teepõõsas
puuvillapõõsas
kartul
koka-punapuu
majandusajalugu
aimekirjandus

Hind: 11,00 EUR
Teema Raamatud teaduslikel teemadel alla viimati lisatud:

Max Tegmark, Elu 3.0. Inimelu tehisintellekti ajajärgul,
Postimees, 2019, hind: 19,00 eurot

Toimetaja ja eessõna: Arko Olesk, Miks seisavad kured ühe jala peal? ja veel 100 huvitavat küsimust,
Presshouse, 2010, hind: 4,40 eurot

Steve Jones, Darwini vaim ehk Peaaegu nagu vaal. Ajakohastatud «Liikide tekkimine»,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2006, hind: 23,00 eurot

A. P. Krjutškov, Kunstlik kautšuk,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1952, hind: 3,00 eurot

Eric R. Laithwaite, Meredith W. Thring, Kuidas leiutada,
Valgus, 1987, hind: 5,00 eurot

David McNab ja James Younger, Planeedid,
Varrak, 2000, hind: 20,00 eurot

V. V. Šaronov, Kas planeetidel on elu,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1953, hind: 2,50 eurot

Nigel Calder, Ilmaköök (ilma kujundavad tegurid),
Valgus, 1983, hind: 3,00 eurot

Agu Aarna, Põlevkivi. Levikust, kaevandamisest, kasutamisest,
Valgus, 1989, hind: 4,50 eurot

Toivo Maimets, Molekulaarne rakubioloogia,
Ilmamaa, 1999, hind: 16,00 eurot



Raamatud teaduslikel teemadel all on 569 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kuus taime, mis muutsid maailma, Henry Hobhouse, Eesti Entsüklopeediakirjastus 2004 | vanaraamat.ee
Kuus taime, mis muutsid maailma, Henry Hobhouse, Eesti Entsüklopeediakirjastus 2004 | vanaraamat.ee
Kuus taime, mis muutsid maailma, Henry Hobhouse, Eesti Entsüklopeediakirjastus 2004 | vanaraamat.ee
Kuus taime, mis muutsid maailma, Henry Hobhouse, Eesti Entsüklopeediakirjastus 2004 | vanaraamat.ee
Kuus taime, mis muutsid maailma, Henry Hobhouse, Eesti Entsüklopeediakirjastus 2004 | vanaraamat.ee
Kuus taime, mis muutsid maailma, Henry Hobhouse, Eesti Entsüklopeediakirjastus 2004 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud