Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Kuulsa Robin Hoodi lustakad seiklusedAutor(id): Howard Pyle
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Joel Sang
ISBN: 9789916171165
Lehekülgi: 384
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 230x168
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Robin Hood, keskaegsel Inglismaal tegutsenud õilis röövel ja võrratu vibukütt, on andnud ainet hulgale legendidele ja pärimustele. Raske öelda, kas tegemist on ajaloolise või puhtalt müütilise isikuga ning mis nendes lugudes juhtus päriselt ja mis on fantaasia vili. Igatahes sai kiire taibuga lustlikust lindpriist, kellel ei puudunud ka inimlikud nõrkused, kiiresti inglise maarahva lemmikkangelane ja talupoeglike ideaalide kehastus. Tema ja ta ustavate kaaslaste vabadusaade ning vapper ja leidlik vastupanu ilmalikele ja vaimulikele võimumeestele on lugejaid vaimustanud juba sajandeid.
Angloameerika kirjanik Howard Pyle (1853–1911) kirjutas „Kuulsa Robin Hoodi lustakad seiklused“, mis ilmus esimest korda 1883. aastal USA-s, hulga röövlist pajatavate lugude põhjal, säilitades nende rahvaliku vaimu ja ajastu hinguse, kuid muutes neid veidi leebemaks ja lastesõbralikumaks. Pyle oli ka tunnustatud kunstnik ning sedagi raamatut ilmestavad tema algupärased illustratsioonid."
Originaali pealkiri The Merry Adventures of Robin Hood of Great Renown, in Nottinghamshire. Eesti keeles
Märksõnad:
Tänapäev
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kuulsa Robin Hoodi lustakad seiklused, Howard Pyle, Tänapäev 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
Howard Pyle, Kuulsa Robin Hoodi lustakad seiklused,
Eesti Raamat, 1979, hind: 8,00 eurot
Howard Pyle, Hõbekäsi,
Fantaasia, 2005, hind: 1,20 eurot
Howard Pyle, Kuulsa Robin Hoodi lustakad seiklused,
Tiritamm, 2011, hind: 11,00 eurot
Howard Pyle, Kuulsa Robin Hoodi lustakad seiklused,
Tiritamm, 1994, hind: 7,50 eurot
Howard Pyle, Robin Hoodi lõbusad seiklused,
Ersen, 2001
Howard Pyle, Kuningas Artur ja ümarlauarüütlid,
Ersen, 2001
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Kay Wilkins, Draakoni kolmnurk. RBI,
TEA Kirjastus, 2011, hind: 4,00 eurot
Otfried Preussler, Krabat,
Eesti Raamat, 1982, hind: 15,00 eurot
Erich Kästner, Emil ja salapolitseinikud,
Kuldsulg, 1995, hind: 10,00 eurot
Arseni Mölder, Noor skulptor. Voolimisalbum lastele,
Eesti NSV Kunst, 1961, hind: 3,00 eurot
Parisad Muhhamedjarova, Õhupallid lendavad,
Eesti Raamat, 1966, hind: 4,00 eurot
Torupill, haldjad ja hiiglased. Iiri ja Šoti rahvajutte,
Eesti Raamat, 1978, hind: 7,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Kullaketrajad,
Eesti Raamat, 1965, hind: 4,00 eurot
Ellen Niit, Kuidas leiti nääripuu,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 4,00 eurot
Hans Christian Andersen, Kaks muinasjuttu. Printsess hernel. Keisri uued rõivad,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 3,00 eurot
Kornei Tšukovski, Doktor Valus-On,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 3,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14911 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!