Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Itaalia (Silmaringi reisijuht)Autor(id):
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789985043592
Lehekülgi: 560
Sari: Silmaringi reisijuht
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 217x125
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
DK Silmaringi reisijuht on saanud uue välimuse, aga sisult on see ikka seesama usaldusväärne kaaslane, kes pakub igale rännumehele põnevaid reisisihte, detailseid kaarte, uusi ideid, täpseid aadresse ja kõige uuemat külastusteavet. Kõik selleks, et Sinu imepärane Itaalia-reis oleks võimalikult sujuv ja elamusterohke.
* Reisijuhi lehekülgedelt leiad rohkesti inspiratsiooni: pildid ja ideed aitavad kavandada ideaalset reisi.
* Enam pole vaja läbi kammida läbi sadu internetilehekülgi. Kõik, mida vajad, on siin: asjatundlikud nõuanded, selged kaardid ja praktiline teave.
* Vali, mis Sind rohkem huvitab ja lisa need oma reisiplaani: siin leidub kõike igale maitsele.
* Lisaks olulistele vaatamisväärsustega saad häid nõuandeid kohaliku elu ja Itaalia köögiga tutvumiseks. Vihjed aitavad avastada peidetud pärleid.
3. parand. tr
Originaali pealkiri Eyewitness Travel Guide. Italy. Eesti keeles
Märksõnad:
Koolibri
käsiraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Itaalia (Silmaringi reisijuht), , Koolibri 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
John Dunmore, Unenäojaht. Kujuteldava Vaikse ookeani uurimine,
Hea Lugu, 2018, hind: 14,00 eurot
Kambja vald,
Kambja Vallavalitsus, 1998, hind: 6,00 eurot
Koostanud Hella Kink, Avo Miidel, Tiit Petersoo ja Anto Raukas, Harjumaa. Põhja-Kõrvemaa. Kuusalu, Anija, Aegviidu,
Teaduste Akadeemia Kirjastus, 2013, hind: 4,00 eurot
Jaanus Plaat, Tiit Pruuli, Jaan Tätte. Koostanud: Leida Lepik, Jaanus Plaat, Tiit Pruuli, Inimnäoline islam,
Tammerraamat, 2005, hind: 13,00 eurot
Regina Jaakson, Como järve ääres,
Heli Kirjastus OÜ, 2019, hind: 9,00 eurot
John Caldwell, Hulljulge reis,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot
Alain Bombard, Vabatahtlik merehädaline (reisikirjeldus),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 6,00 eurot
Eduard Leppik, Gruusia NSV,
Eesti Raamat, 1968, hind: 2,00 eurot
Margit Prantsus, Minu Iisrael,
Petrone Print, 2017, hind: 7,00 eurot
Norbert Casteret, 30 aastat maa all,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 5,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2160 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!