Kes oli Elizabeth Stone?, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kes oli Elizabeth Stone?, Jennifer Banash, Ersen 2026 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Uneraev""Kallile mehele""Juka. Luuletusi ja miniatuure""Nimed marmortahvlil II""Petsi ja Katsi juhtumised. Südasu..""Tereki saared""Tuli ja raud""Turg ilma Sokrateseta""Mina, Grace O'Malley""Teisik""Murede meri""Köögertali kojutulek. Lamba- ja ..""''Noor-Eesti'' kümme aastat""Vähi pöörijoon""Kaksteist tooli. Kuldvasikas (12 t..""Õhtud tsirkuses""Tänapäeva tütarlaps""Väike trummitüdruk""Piljard kell pool kümme""Ärka Famagustas. Ulmejutustus""Heledamaks muutub päev. Kaheteist..""Palgasõdur. Kobra märk""Ajaloolised jutustused""Seadusesätted""Glenrannochi lossi mõistatus""Palves käed. Mõtisklusluule""Hauakaevaja lood""Virred. Mornid laastud""Ülesküntud uudismaa I-II""Kogutud novelle ja jutustusi III""Poliitiline luule""Valgus ookeanide vahel. Kõik arma..""Nagu õieke väljal""Vee kuju""Mõtte vabadus""Swanni armastus. XX sajandi romaan""Draakon""Põrgulikud leiutised""Lady Chatterley armuke""Jutustused""Hea maja""Abikaasa ja armuke""Teine noorus""Johan Pitka - kodanik ja admiral 1..""Udu tiheneb""Seitse silda, üks paat""Hitchcocki valik. Lühijutte välj..""Sõja jalus""Võitlus Mehhiko pärast""Uued sillad. Isamaaluulet 1943-194..""Nukkude org 1-2""Kootud ja vilditud mänguasjad. 26..""Puumaamees. Luuletusi 1973-1976""Tuisk""Ei saa mitte vaiki olla. II valimi..""Enam vähem""Lambri laulud [luuletused]""Luulekevad '99 (võistlustööd)""Kotka lend. Riimitud 1957-1958. a...""Luuletused 1940-1954""(:)inimsööja taksojuht. Valuraam..""Nähtamatult, lakkamatult""Mööda jalgteid. Luuletusi 1954-1..""Ajapinde ajab""Monaco [luuletused]"
65 tk kogusumma: 410,36 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Kes oli Elizabeth Stone?
Autor(id): Jennifer Banash

Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2026
Originaalkeel:
ISBN: 9789908620244
Lehekülgi: 296

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 208x140
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Tema ema laskis tal uskuda valet. Ta on lõpuks valmis tõde teada saama. Rohkem kui kolmkümmend aastat on Elizabeth Stone olnud asendamatu osa kodudes kõikjal maailmas, toidu- ja elustiiliikoon, kelle kaubamärk on sama soe ja kutsuv nagu Uus-Inglismaa pruun leib. Kuni selle hetkeni, mil tema ootamatu surma järel läheb tema pärand ja mitme miljoni dollari suurune impeerium tema tütrele Julietile, kellest oodatakse, et ta sujuvalt ema kingadesse astub. Juliet leiab end oma elus nii isiklikult kui ka ametialaselt ristteelt, kartes, et ei ole piisavalt hea, et selle naise, keda ta oli jumaldanud, kuvandit ja kaubamärki alal hoida. Kuna ettevõte on rahalistes raskustes, õhutatakse Julieti kirjutama oma ema elulooraamatut – end üles töötanud ettevõtja, täiuslik ema ja tavaline kodukootud naine, kelle lapsepõlv Maineʼis oli täis head toitu ja lihtsat elegantsi. Aga jättes kõrvale selle, mida väikesele Julietile on räägitud, ei tea ta oma ema minevikust eriti midagi. Tõde on see, et mitte keegi ei tea. Kui ta oma emale kuulunud asju läbi uurib, otsib üles teda tundnud inimesi, on Juliet rabatud, kui avastab terve elu ulatuses saladusi ja valesid. Kui ta saab teada tõe, on ta sunnitud tegelema leinaga kellegi üle, keda ta pole kindel, et üldse kunagi päriselt tundis. Silmitsi oma ema impeeriumi saatuse, aga ka Julieti enda abielu ja tulevikuga seotud otsustega, tuleb tal esmalt vastata kõigi meeles mõlkuvale küsimusele – kes oli Elizabeth Stone?

Märksõnad:
Ersen
väliskirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 7,00 eurot

Robert Louis Stevenson, Aarete saar. Must nool,
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot

Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Raamat, 1987, hind: 12,00 eurot

George Sand, Consuelo I-II,
Eesti Raamat, 1988, hind: 8,00 eurot

Francis Scott Fitzgerald, Suur Gatsby,
Eesti Raamat, 1966, hind: 6,50 eurot

Comte de Lautréamont; kommenteerinud ja järelsõna kirjutanud Kristjan Haljak, Maldorori laulud,
Kaksikhammas, 2024, hind: 18,00 eurot

Mika Waltari, Turms, surematu. Tema maapealne elu 520.-450. aasta paiku eKr kümnes raamatus,
Monokkel, 1996, hind: 15,00 eurot

Emily Jane Brontë, Vihurimäe,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot

Alain-Fournier, Minu sõber suur Meaulnes. Europeia sari,
Perioodika, 1996, hind: 5,00 eurot

Miguel de Cervantes Saavedra, Teravmeelne hidalgo Don Quijote La Manchast II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7187 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kes oli Elizabeth Stone?, Jennifer Banash, Ersen 2026 | vanaraamat.ee
Kes oli Elizabeth Stone?, Jennifer Banash, Ersen 2026 | vanaraamat.ee
Kes oli Elizabeth Stone?, Jennifer Banash, Ersen 2026 | vanaraamat.ee
Kes oli Elizabeth Stone?, Jennifer Banash, Ersen 2026 | vanaraamat.ee
Kes oli Elizabeth Stone?, Jennifer Banash, Ersen 2026 | vanaraamat.ee
Kes oli Elizabeth Stone?, Jennifer Banash, Ersen 2026 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud