Džungliseaduste vangid, Kati Murutar, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Džungliseaduste vangid, Kati Murutar, Elmatar 2005 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Esimene maailmasõda""Pehme fookus""Trenditüdruku nipid. Lahedaid ide..""Pereadvokaat""Minu käsitööd 2007/09""Igaviku kingad""Ettelugeja (romaan)""Füüsika 9. klassile. Elektriõpe..""Bändikisat (High school musical -..""Aphrodite tütar""Tööõpetus 1.-4. klassile. Tekst..""Mälestused""Tallinna praktikad. Practices of T..""Завод революционн..""Kartulisorteerlad""Knitting (kudumine)""Meie Noorus 1939/6 (9). Eesti Noor..""Suvi mere ääres""Oma modellide keskkonnas""Ratsanikud""Kalevipoeg 2.0. Eesti rahva moodne..""Pikker 1988/18""Väike konn ja tema sõbrad. Alate..""Papillon. Autobiograafiline põnev..""Kunstnik ja modell""Lüürakala""Eesti NSV kriminaalkoodeks. Kommen..""Sobiv päev hertsogiga abiellumise..""Kaits kepige miist""Sotsialistlik Põllumajandus 1956/..""Unistus helerohelisest kübarast""Jõu teine ring""Varjust võetud""Füüsika ülesannete ja küsimust..""Suusamütsi tutt. Luulet aastatest..""Kommunismi kadunud maailm. Meenutu..""Maitsvate kartulitoitude retseptid..""Verena 2003/7-8. Вязание д..""Tilda ja tolmuingel""Laulge kaasa! 34""Rõõmu 50 roosat varjundit""No! I Don't Want To Join A Bookclu..""Mängude entsüklopeedia""Keelatud ööd vikondiga 1. osa""Laulik XI klassile""Aiapidamine kuukalendri järgi""Õhtu toob tagasi kõik""Tallinna televisioonitorn""Väike puu- ja põõsaraamat rahva..""Maalritööd""Kaugel naljast. Далеко не ..""Chinese porcelain decoration in th..""Kivist sillal""Eesti sihktiivalised. Orthoptera s..""Lihtne energiatervendamine""Füüsika praktikum. Metroloogia""Ma teenindasin inglise kuningat""Idataevasse kerkib veevalaja""Akadeemia 2006/2""Kodumaal ja võõrsil""Mis oli, see oli""Ajalookroonikad II"
62 tk kogusumma: 554,60 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Džungliseaduste vangid
Autor(id): Kati Murutar
Kujundaja: Peeter Paasmäe


Kirjastus: Elmatar
Linn:
Aasta: 2005
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9949406404
Lehekülgi: 464

Seisukord: normaalses seisukorras

Mõõdud: 165 × 235 mm
Suurus: suures formaadis pehmete kaantega raamat

Sisu:
#T129# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 085

Mahuka jutustuse aluseks ja inspiratsiooniks on eelkõige eestlaste kirgi üles kütnud džunglistaari-lugu. Autor oli nimelt üks neist, kes kaugel Malaisias igas mõttes ellu pidi jääma.

Aga jutt pole kaugeltki mitte ainult džungliseiklustest ja läbielamistest. Autor kirjeldab nii otse kui kaude pigem paljudele nii tuttavat ängistuse tunnet vabaduse ja samas vabasetuse vahel elus üldse, nagu sümboliseerib ja osutab ka raamatu pealkiri.

Džungliteema on üle kantud ka ühe naise igapäevasesse ellu ja tegemistesse. Jututamisstiil on katimurutarilikult tuttav, emotsionaalne ning sõna- ja mõttemänguline.

Hind: 4,00 EUR
Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Veera Saar, Kodutee,
Eesti Raamat, 1996, hind: 11,00 eurot

Reed Morn, Andekas parasiit,
Eesti Raamat, 2008, hind: 15,00 eurot

August Mälk, Tee kaevule,
Eesti Raamat, 2001, hind: 13,00 eurot

Kaur Kender, Herkki-Erich Merila, Läbi rahulike silmade. Through Peaceful Eyes,
Eesti Keele Sihtasutus, 2001, hind: 15,00 eurot

Albert Uustulnd, Ohtlikud hoovused. Tuulte tallermaa V raamat,
G. Trükk, 1998, hind: 11,00 eurot

Valmar Adams, Õhtune valgus,
Eesti Raamat, 1982, hind: 6,00 eurot

Lennart Meri, Hõbevalgem. Reisikiri suurest paugust, tuulest ja muinasluulest,
Eesti Raamat, 1984, hind: 9,00 eurot

Alma Teder, Röövel ristisambal. Romaan,
1994, hind: 5,00 eurot

August Mälk, Õitsev meri,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I,
Eesti Raamat, 1974, hind: 6,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4511 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Džungliseaduste vangid, Kati Murutar, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee
Džungliseaduste vangid, Kati Murutar, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee
Džungliseaduste vangid, Kati Murutar, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee
Džungliseaduste vangid, Kati Murutar, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee
Džungliseaduste vangid, Kati Murutar, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee
Džungliseaduste vangid, Kati Murutar, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud