Jaanalind, kägu, kajakas, Kaur Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Jaanalind, kägu, kajakas, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2020 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Sulesepad (4. osa). A. H. Tammsaar..""Kust saada keeleabi""Pööripäev""Sotsialistlik Põllumajandus 1963/..""Õnn saabub homme""Paabulinnurakend""Toronto Eesti Meeskoor 1970-1993""Aino Bach. Näituse kataloog""David Livingstone. Missioon ja imp..""Inimene ja tema hing. Elu füüsil..""Pobeda 1946""Aed. Aianduse ajakiri 1936/11. XIV..""Kuningate raamat""Pikker 1984/23""Kurjuse võrgus""Minu elukäik. Mälestusi ja päri..""Kukumusike""Inglise-eesti-vene turistivestmik""Eesti mees ja tema sugu. Ülo Tedr..""Stalini tütar""Lihtsad salmid""Tartumaa 10 kiirt. Huviretked ja l..""Mööda rohtunud radu""Budism igapäevaelus. Meelerahu te..""Pikker 1987/18""Tasuja""Tulevik ja lootus. Soome sõjainva..""Who's Who at the Zoo""Metsatarga ravimtaimed. Kodused re..""Midagi sellist ei juhtu. Lühiroma..""Närilised""Orienteerumine investeeringute mii..""Tsooniteraapia""Sõnad sulavad taevaga ühte (luul..""Akadeemia 2007/7""Õrn ööbik, kuhu tõttad sa?""Neuvosto-Eestin elokuvataide""Lootusteta rahvas""Brehms Tierleben. Erster Band. Die..""Esperanto""Kiska-Miska""Sünnimaa Euroopa""Vanaaja lugemik""Pagulane""Saksa keel taasalustajatele + CD""Udulaamade piirimail""Optical implementation of propagat..""Plekktrumm""Akadeemia 2013/8""Tuli ja jää""V. I. Lenin. Lühike ülevaade elu..""Puuingel""Feng shui näpunäiteid elu parand..""Aafrika I. Unelmad ja tegelikkus""Kohtunik Müller. Tõeline härras..""Tere tulemast koju. Elu pärast hi..""Piimaneiu ja kannutäis piima""Surm tribüünil""Luulet""Koidulauliku valgel. Uurimusi ja a..""Kaitse Kodu! 1930/12. Eesti Kaitse..""Mäetagused 58""Köögiviljad aeda""Lestakala otsimas ja teisi jutte 1..""Elu tervendavad meditatsioonid""Вязание 1986. Албум м..""Voolime mitmesugustest voolimismas..""Cretan Cookery: Mum's 200 Recipes""Ajakiri Kodu 1927. Perekondlik kir..""Uus Testament ja Psalmid""Inetu pardipoeg""Tervendaja 2014/10""Neli""Roots of War""Ausad illusioonid""Architectural and Art Monuments in..""Suuri viinikirja""Teekond läbi öö II""Kaks elu""Hoidised""Keha""Kuu päält kukkunud kurgimüüja""Urmo Rausi kataloog""Tehnika ja Tootmine 1961/9""Minu kolm abikaasat""Kaks näitemängu. Kiss-kiss-kiss!..""Õnnepeole. Edith Piafi autobiogra..""Namaste. Muhumaa ehedad maitsed. A..""Leib meie laual. Inimese toitumise.."
89 tk kogusumma: 808,08 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Jaanalind, kägu, kajakas
Autor(id): Kaur Riismaa
Kujundaja: Kaur Riismaa


Kirjastus: Vihmakass ja Kakerdaja
Linn:
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Andrus Rehemaa
ISBN: 9789949997770
Lehekülgi: 512

Seisukord: heas korras raamat

Mõõdud: 210x148
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Ta vaatas, kuidas too auto kadus mäekülgedelt alla voolavasse uttu. Ta igatses korraga Jamali ja see oli hea igatsus, ta mõtles soojade tunnetega mehe peale, tõmbas püksid üles ja naeratas. Udu kohal särasid tähed ja kogu Einsteini aegruumifüüsika. Elodiele tundus, niimoodi peaaegu tühjas parklas järve ääres, mägede vahel vastu hommikut seistes ja viimaseid tähti vaadates, et ta on ühe filmi peategelane, oma filmi. Ta jalutab ihuüksi autoni, peatub ukse juures, vaatab läbi juhiakna vaikselt norskavat Helmutit ja mõtleb: „This is a beginning of a beautiful friendshit.“
*
Olen kirjutades lähtunud põhimõttest, et olgu ajaloosündmused tõelised. Tegelased on küll fantaasia viljad, aga ka nende teod ja mõtted peavad olema realistlikud. See tähendab: taoline inimene võis elada ning võis mõtelda taolisi mõtteid ja käituda nii, nagu esitatud mingis ajaloolises kontekstis. Ainult nõnda pääseb ilukirjanduses mõjule ajaloo vastuolulisus ja imelisus. Nn alternatiivne ajalugu ei paku mulle huvi. Siin raamatus esinevad mõned seigad, mis sellest põhimõttest hälbivad: Aschenbadi kohal Como ääres on üks eramaja; Passarola ei tõusnud ilmselt kunagi õhku, kui ta valmiski ehitati; SsangYongi esinduse tagust teatrit Dresdenis ei ole ja ka Dolcezza-nimeline laev pole mulle teadaolevalt Comol liikunud. Aga näiteks kirik keset järve on päris, nagu ka Kanti noorpõlveteosed „Väikeses Ferdinandis“, Ernst Chladni „Eisenmassen“, muidugi Lissaboni maavärin 1755. aastal, punane lumi Alpides 1754 ning 1816, “abbraccia un cinese” jpm. Suur tänu Andrus Rehemaale, kelle asjatundlikus tõlkes saate lugeda esmakordselt eesti keeles Elieser Traugott Hahni jutlust Charles Leroux’ mälestusteenistusel Oleviste kirikus.”

„Jaanalind, kägu, kajakas“ on Kaur Riismaa viies romaan.
Elieser Traugott Hahni jutluse tõlkinud Andrus Rehemaa

Märksõnad:
Vihmakass ja Kakerdaja
eesti
ilukirjandus
romaanid

Hind: 22,00 EUR
Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Madde Kalda, Seitse tähte taeva sõelas,
Eesti Raamat, 1981, hind: 9,00 eurot

Albert Uustulnd, Tormid ei taltu. Tuulte tallermaa IV osa I raamat,
G. Trükk, 1996, hind: 7,00 eurot

Albert Uustulnd, Lummav meri. Tuulte tallermaa III, esimene raamat,
Eesti Raamat, 1994, hind: 7,00 eurot

Mait Vaik, Juss ja vennad,
2013, hind: 4,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Ma armastasin sakslast,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 7,70 eurot

Marina Elbasaar. Toimetanud: Külli-Riin Tigasson, Slummidiplomaadid,
Hea Lugu, 2013, hind: 5,00 eurot

Mari Saat, Võlu ja vaim (1. osa). Loomade ränded,
Õllu, 1990, hind: 4,50 eurot

Kristina Ruder, Mitte üksnes sõnad,
Kirjastus Kröösus, 2021, hind: 15,00 eurot

Jaan Kross; peatoimetaja Ülo Tedre; toimetaja Helju Nigols, Wikmani poisid,
Virgela, 1998, hind: 24,00 eurot

Oskar Luts, Vaikne nurgake. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, 2009, hind: 4,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4512 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Jaanalind, kägu, kajakas, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2020 | vanaraamat.ee
Jaanalind, kägu, kajakas, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2020 | vanaraamat.ee
Jaanalind, kägu, kajakas, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2020 | vanaraamat.ee
Jaanalind, kägu, kajakas, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2020 | vanaraamat.ee
Jaanalind, kägu, kajakas, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2020 | vanaraamat.ee
Jaanalind, kägu, kajakas, Kaur Riismaa, Vihmakass ja Kakerdaja 2020 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud