Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Marssalid ja peasekretärid. Intriigid, vaen, vandenõudAutor(id): Nikolai Zenkovich
Kujundaja: Tiina Sildre
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2003
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Lilian Buldakov
ISBN: 9986663500
Lehekülgi: 236
Seisukord: kohati kulunud kaaned, raamatukogu ja raamatukogust mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korralik
Mõõdud: 150 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Vene ajakirjaniku ja kirjaniku Nikolai Zenkovichi raamatud on muutunud bestselleriteks. Neid on tõlgitud paljudesse keeltesse. Tema teosed "Möödunud sajandi saladused", "Atentaadid ja lavastused" jt põhinevad arhiivimaterjalidel, mis polnud varem kättesaadavad. Neis kirjeldatakse endise NSV Liidu kõrgete riigitegelaste ja sõjaväelaste elu, intriige ja võimuvõitlust.
"Marssalid ja peasekretärid" räägib silmapaistvate Nõukogude väejuhtide (G. Žukov, M. Tuhhatševski, G. Kulik jt) saatusest, nende keerulistest suhetest NLKP peasekretäridega ja elu keerdkäikudest. Kas G. Žukov tahtis saada diktaatoriks? Miks lasti maha marssal Kulik? Milles seisnes Beria süü? Nendele ja teistele intrigeerivatele küsimustele püüab autor vastata.
Hind:
8,00 EUROtsing autori järgi:
Nikolai Zenkovich, Atentaadid ja lavastused Leninist Jeltsinini,
Olion, 2002, hind: 14,00 eurot
Nikolai Zenkovich, Möödunud sajandi saladused. Võim, vastuolud, sobingud,
Olion, 2002, hind: 22,00 eurot
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Anna Politkovskaja, Putini Venemaa,
Eesti Päevaleht, 2006, hind: 11,00 eurot
Sirje Endre, Mart Laar, Urmas Ott, Teine Eesti. Eesti iseseisvuse taassünd 1986-1991,
SE & JS, 1996, hind: 17,00 eurot
Stéphane Bruchfeld, Paul A. Levine, Jutustage sellest oma lastele... Raamat holokaustist Euroopas aastatel 1933-1945,
Iisraeli Sõbrad, 2003, hind: 5,00 eurot
Mai Krikk, Läänlaste ja saarlaste oma politsei 1918-1940,
Olion, 2003, hind: 16,00 eurot
Henriku Liivimaa kroonika,
Vaba Maa, Maarjamaa, 1962, hind: 12,00 eurot
Werner Hilgemann ja Hermann Kinder, Maailma ajalugu esiajast tänapäevani. Maailma ajaloo atlas ja käsiraamat. 249 värvilist kaarti ja skeemi,
Avita, 2001, hind: 18,00 eurot
Jonathan Fenby, Allianss. Lugu sellest, kuidas Roosevelt, Stalin ja Churchill võitsid ühe sõja ja alustasid järgmist,
Olion, 2009, hind: 24,00 eurot
Juhan Lindström, Tšehhi põrgus. Mälestusi sõjateelt ja vangipõlvest,
Faatum, 1997, hind: 17,00 eurot
Ants Kõverjalg, Valikud elus I: surmaväljad,
Hotpress Kirjastus, 2006, hind: 13,00 eurot
Aksel Tiideberg, Puka vald läbi ajalootuulte,
Puka Vallavalitsus, 2005, hind: 9,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5944 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!