Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri: 
Zen ja mootorratta hooldamise kunstAutor(id): Robert M. Pirsig
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Mari Jesmin, Ene Mäe
ISBN: 9789985656440
Lehekülgi: 382 
Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 140 × 205 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Mõlgutus väärtuste teemal
Raamat, mille autor, endine biitnik, mõtleja ja zen-budist, muutus korrapealt terve põlvkonna vaimseks liidriks. 
Tema 1974.a. ilmunud erakordne raamat ei ole ilukirjandusteos, vaid omapärane segu filosoofilisest traktaadist, õpikust ja reisikirjast, kus põimuvad kaks pealtnäha erinevat tegevusliini: mootorrattaretk läbi mitme USA osariigi ning filosoofi mõtterännakud, kes selle retke jooksul kõikjal ja kõiges – asjades, töös, mõtlemises, inimsuhetes – otsib eelkõige kvaliteeti. 
Raamat innustas paljusid mõtlevaid inimesi taolist retke ette võtma, et iseendas ja maailmas suuremale selgusele jõuda.
Hind: - 

 Hetkel on otsas*
*Jäta enda 
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Zen ja mootorratta hooldamise kunst, Robert M. Pirsig, Eesti Raamat 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema 
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud: 
Bernhard Grzmek, Michael Grzmek, Serengeti ei tohi surra,
Eesti Raamat, 1976, hind: 8,00 eurot
John Dunmore, Unenäojaht. Kujuteldava Vaikse ookeani uurimine,
Hea Lugu, 2018, hind: 14,00 eurot
Kambja vald,
Kambja Vallavalitsus, 1998, hind: 6,00 eurot
Koostanud Hella Kink, Avo Miidel, Tiit Petersoo ja Anto Raukas, Harjumaa. Põhja-Kõrvemaa. Kuusalu, Anija, Aegviidu,
Teaduste Akadeemia Kirjastus, 2013, hind: 4,00 eurot
Jaanus Plaat, Tiit Pruuli, Jaan Tätte. Koostanud: Leida Lepik, Jaanus Plaat, Tiit Pruuli, Inimnäoline islam,
Tammerraamat, 2005, hind: 13,00 eurot
Regina Jaakson, Como järve ääres,
Heli Kirjastus OÜ, 2019, hind: 9,00 eurot
John Caldwell, Hulljulge reis,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot
Alain Bombard, Vabatahtlik merehädaline (reisikirjeldus),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 6,00 eurot
Eduard Leppik, Gruusia NSV,
Eesti Raamat, 1968, hind: 2,00 eurot
Margit Prantsus, Minu Iisrael,
Petrone Print, 2017, hind: 7,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2160 raamatut. Klõpsa 
siia, et näha täielikku loendit!