Teema: Eneseabi
Pealkiri:
Lihtsa elamise kunst. 100 igapäevast harjutust jaapani zen-mungalt elukestvaks rahuks ja õnneksAutor(id): Shunmyo Masuno
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
Tõlkija: Mai Torim
ISBN: 9789949855858
Lehekülgi: 224
Seisukord: korralik raamat
Mõõdud: 143x215
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
"Nende selgete, praktiliste, kergesti omandatavate õpetustega aitab Jaapani budistlik munk läbi sajanditega kogunenud tarkuse tuua sinu ellu zen´i. Sellest raamatust saab muuhulgas teada, kuidas väikesed asjad, nagu näiteks jalanõude ritta seadmine pärast nende jalast võtmist, õiges asendis istumine või lille istutamine ja selle kasvamise jälgimine võib mõtteid üllatavalt tõhusalt korrastada.
Raamatus on ka väikesed joonistused, mille abil mediteerida ja konkreetsele õpetusele keskenduda.
Shunmyō Masuno on Jaapani 450-aastase zen-budismi templi ülempreester, zen-aedade kujundaja, kellel ülemaailmne kliendibaas, ja ühe Jaapani kunstikooli keskkonnakujunduse professor. Ta on muuhulgas pidanud loenguid Harvardi, Cornelli ja Browni ülikoolis."
Originaali pealkiri The Art of Simple Living. Eesti keeles
Märksõnad:
Tänapäev
filosoofia
käsiraamatud
psühholoogia
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lihtsa elamise kunst. 100 igapäevast harjutust jaapani zen-mungalt elukestvaks rahuks ja õnneks, Shunmyo Masuno, Tänapäev 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eneseabi alla viimati lisatud:
Robin Baker, Spermasõjad. Truudusetus, seksuaalkonfliktid ja teised magamistoalahingud,
El Paradiso, 2002, hind: 20,00 eurot
Ülo Vihma, Inimene konfliktide keskel,
Äripäev, 2006, hind: 19,00 eurot
Martha Davis, Elizabeth Robbins Eshelman, Matthew McKay, Lõõgastumise ja stressi maandamise käsiraamat,
K-kirjastus, 2000, hind: 10,00 eurot
Marilii Toots, Kukkudes armastusse. Lugu sellest, kuidas me oleme alati kohal,
ÜTI, 2019, hind: 12,00 eurot
Stephen R. Covey, Väga efektiivse inimese 7 harjumust,
Ilo, 2006, hind: 25,00 eurot
Lis Vibeke Kristensen ja Charlotte Strandgaard, Hallipäised lapsed. Kui ema ja isa jäävad vanaks,
Kunst, 2007, hind: 6,00 eurot
Chade-Meng Tan; eessõnad: Daniel Goleman, Jon Kabat-Zinn, Otsingud iseendas. Üllatuslik tee edu ja õnneni (ning maailmarahuni),
Tänapäev, 2015, hind: 16,00 eurot
Brandon Bays, Rännak,
Pilgrim, 2007, hind: 5,00 eurot
Ann Seilenthal, Toimetulek tööstressiga,
Sekretar.ee, 2002, hind: 4,00 eurot
Roxie Nafousi, Manifesteeri. Sukeldu sügavamale,
Pegasus, 2023, hind: 16,00 eurot
Eneseabi all on 1330 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!