Jäätunud liblikas, Sylvia Day, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Jäätunud liblikas, Sylvia Day, Helios kirjastus 2019 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Järsak""Friedebert Tuglase ilukirjanduslik..""Nupuka aiapidaja väikesed kavalus..""Näputööd 1. osa. Heegeldatud ä..""Kunagi pole liiga hilja saada õnn..""Laulab Uno Loop""Alzheimeri tõbi sinu lähedasel. ..""Aastate redel""Maailma täiuslikkus. Ehk LLA²T-p..""Fraktaalne aeg. 2012. aasta saladu..""Endspiel: Laskumine orgu""Õmble ise õnneloom. Õpetused ko..""Õpime koerte keelt""Marist Peetrini""Mida teha emaga""Kiirus vaikuse sees. Luulet ühete..""Kuldne tõld [näidend 4 vaatuses]""Pesa punumas""Tormiohe. Luuletusi aastatest 1946..""Sushi algajatele""Consuelo I-II""Viis tantsu II""It Could Be You""Unustatud sõda. Relvastatud vastu..""Rongisõit. Värsslugu-laulumäng""Kama. Eesti rahvustoit""Униженные и оскорб..""Vaade kaevu""Arvutid nüüd ja tulevikus""Musicalia 77. La Guitarra Y El Lau..""Templid ja tornid""Wikmani poisid""Arc de Triomphe""ABBA. Mängu nimi""Koos oleme võitmatud""Pidupäev""Pihlakas""Eesti harjastiksikulised (Hyaloscy..""Teadmatus. Kolm novelli""Antiikaja rekordid""Laulud ei lõpe. Koorisüit lastek..""The Nanny Diaries. A Novel""Osalus muuseumides""Tööõpetus IV-VII klassile. Toit..""Õhtukellad""Suvehääled""By Appointment Only""Esimene hooaeg 1940/41 [ülevaade ..""Eesti näitlejanna Erna Villmer""Unistuste tuba. Kunstnikuromaan""Surmale määratud""Nelikümmend küünalt""Digitaalse info hoidmine CD-Ril""Mehed ja tütarlapsed""Koemustrid / Узоры для в..""Punane terror ja Läänemaa. 25. m..""Suunurgad""Dorin Anastasiu""Ateroskleroos. Tsiviliseeritud maa..""Fluorescence quenching in inorgani..""National Geographic 2007 November...""Pirita klooster. Ehitus- ja uurimi..""USA esimesed leedid. Martha Washin..""Kallid koerad""Ahtriprojekt. Põhjalik toitumisra..""Eesriie avaneb (mälestusi)""Olen bändiga. Gruupi pihtimus""Asjaõigusest""Lapse uurimise põhitõed (1. osa)""Leninist (luuletused)""Võllamäe valvurid. Maria Werni j..""Matrix. Pre-Intermediate Student's..""Täitemenetluse seadustik""Olav Maran. Enn Põldroos. Olev Su..""Taimed Läänemere põhjal""Leia oma tee""Täielik entsüklopeedia. Jalgpall""In puncto musicorum""Navigate 2.0. Müü nii, nagu inim..""Ruum ja kangas. Muuda kanga abil o..""Toome oma tervise tagasi. Praktili..""Gripsholmi loss. Suvelugu""Juhend saaste vältimiseks ettevõ..""Vanaisade elutarkus. Head vanaaegs..""Soome lahe kahel kaldal. Eesti mä..""Väärt töö""Mozarti reis Prahasse. Klassikalis..""Salve""Araabia Lawrence""Käsitööga tööle. Handicraft f..""Rasputin. Elu ja surm""Tähelepanuväärsed mõtteterad""Viltimine kiirelt ja nutikalt""Väärtuspõhine kool. Eesti ja ma..""Ungari ajalugu sõnas ja pildis. A..""Tühi maja""Seestpoolt suurem Eesti. Haridus j..""Eesti-inglise sõnastik. Estonian-..""Italia: Gli ultimi trent'anni. Gui..""Noa lood. Mälestusi Teise maailma..""Olümpialainel. On the olympic moo..""Kull ja kiri""Isikuvastased kuriteod. Õppevahen..""Kunksmoor ja kapten Trumm""Loser/Lover""Hunt: aasta loom 2013. Looduse Raa.."
106 tk kogusumma: 842,90 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Jäätunud liblikas
Autor(id): Sylvia Day

Kirjastus: Helios kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
Tõlkija: Hella Urb
ISBN: 9789949691142
Lehekülgi: 200

Seisukord: normaalses seisukorras raamat

Mõõdud: 178x127
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 227

#1 New York Timesi menukite autori Sylvia Day kauaoodatud uus kireromaan
Ma poleks iial arvanud, et end siit leian. Kuid olen rahul. Imearmsas kohas, oma kätega renoveeritud kodus, veetmas vaba aega oma uute, armsaks saanud sõpradega, äärmiselt rahuldustpakkuval ametikohal. Minevikuga rahu teinud ja tulevikule vundamenti ladumas.
Kuni Garrett Frost mulle naabriks kolib. Ta on kangekaelne ja tohutult enesekindel, justkui torm, mis mu hoolikalt sätitud elu jultunult segamini lööb. Teda kummitavad deemonid ning painajad on mullegi tuttavad.
Mees nagu Garrett on igas mõttes riskantne valik, kuid haavatuna suisa ohtlik. Kardan, et olen temas möllava tormi jaoks liialt habras, liialt õrn, et valudele, mis teda räsivad, vastu astuda. Kuid ta on otsusekindel ... ja liigagi ahvatlev.
Ja mõnikord kumab just kõige kõledama hävingu kohal lootus.
Sylvia Day on #1 New York Timesi, #1 USA Today ja mitmete teiste rahvusvaheliste väljaannete edetabelite esikohti hoidev autor. Ta on kirjutanud enam kui 20 auhinnatud romaani, mida müüakse rohkem kui 40 riigis. Ta on number üks menukeid müüv autor 28 riigis, kus tema raamatuid on müüdud kümneid miljoneid eksemplare.
Külasta ka autori kodulehte sylviaday.com


Märksõnad:
Helios kirjastus

Hind: 15,00 EUR
Otsing autori järgi:

Sylvia Day, Teineteise kütkeis 4. osa,
Helios, 2014, hind: 13,00 eurot

Sylvia Day, Sinuga üks. Crossfire seeria viies raamat,
Helios, 2016, hind: 10,00 eurot

Sylvia Day, Peegeldus,
Helios, 2013, hind: 9,00 eurot

Sylvia Day. Toimetanud: Helen Laansoo-Hämarik, Ühte seotud. Crossfire seeria kolmas raamat,
Helios Kirjastus OÜ, 2013, hind: 13,00 eurot

Sylvia Day, Ekstaas / Vabanemine,
Helios, 2021, hind: 18,00 eurot

Sylvia Day, Alasti. Crossfire seeria esimene osa,
Helios Kirjastus, 2013, hind: 17,00 eurot

Sylvia Day, Uhkus ja nauding,
Helios, 2016

Sylvia Day, Bared to You (Crossfire #1),
Penguin UK, 2012

Sylvia Day, Peegeldus. Crossfire seeria teine raamat,
Helios, 2013

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Hans Bossendorf (Bossendorf = Possendorf, Hans, pseud. = Mahner-Mons, Hans), Bux,
1995, hind: 4,00 eurot

Penny Vincenzi, Midagi ohtlikku. Triloogia Ajastu ahvatlused II osa. 2. raamat,
Varrak, 2007, hind: 4,00 eurot

Erich Maria Remarque, Lissaboni öö,
PAF, 1993, hind: 10,00 eurot

Desiderius Erasmus, Narruse kiitus,
Eesti Raamat, 1967, hind: 6,00 eurot

Michael Shaara, Surmainglid. Ajalooline romaan,
Kunst, 1998, hind: 5,00 eurot

Rabindranath Tagore, Mashi ja teised lood,
Härmametsa talu kirjastus, 1999, hind: 4,00 eurot

Luc Lang, 1600 kõhtu,
Tänapäev, 2001, hind: 5,00 eurot

William Golding, Kärbeste jumal. Mereristsed,
Eesti Raamat, 1989, hind: 10,00 eurot

Douglas Coupland, Tüdruksõber koomas,
Hotger, 2004, hind: 4,00 eurot

Laszlo Passuth, Laguunid,
Kunst, 1997, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7227 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Jäätunud liblikas, Sylvia Day, Helios kirjastus 2019 | vanaraamat.ee
Jäätunud liblikas, Sylvia Day, Helios kirjastus 2019 | vanaraamat.ee
Jäätunud liblikas, Sylvia Day, Helios kirjastus 2019 | vanaraamat.ee
Jäätunud liblikas, Sylvia Day, Helios kirjastus 2019 | vanaraamat.ee
Jäätunud liblikas, Sylvia Day, Helios kirjastus 2019 | vanaraamat.ee
Jäätunud liblikas, Sylvia Day, Helios kirjastus 2019 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud