Apteeker Melchior ja Pirita Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja. Kriminaalromaan vanast Tallinnast, Indrek Hargla, Varrak 2013 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 56698 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Põhja konn""Väikesed ruumid. Piiratud eluruum..""Põllumajandusloomade kastreerimin..""Kogutud Harala elulood""Jürikuu. Igaks aprillikuu õhtuks..""Tapasaaduste tehnoloogia ja hügie..""Nana""Scarlett 3""Vanasõnamäng. Luulet poistele""Kallis kadunuke""Laule lastele""Tervete laste hirmud""Lehma kehatemperatuur tervisekontr..""Kõned ja kirjatööd""Kodukasvatus ja ühiskond""Diaboliaad""Segakoor ''Vanemuine'' 100. aastap..""Abiks veisekasvatajale""Nõukogude Naine 1975/10. EKP Kesk..""Kuninga silmad""Retrokodu. Nutikad leiud ja tuhmun..""Eesti Naine 1948/6""Voltaire. Valgustusajastu geenius""Содержание беконнÑ..""Uurali keelte ajaloolise foneetika..""Loomine. Pühakirja tõendus näht..""Bullerby lapsed""Kooskasvamine. Laste hooldamine ja..""Surmatunnistusega ellu [humoreskid..""Laule meeskoorile""Seakasvatus""Käsitööleht 1998/talv""Existerion""Curtea-Veche kuningad""Pardon!""Mida teha siis, kui sinu laps... ..""Testament""Smaragdatlas""Loomatoorsaaduste varuja käsiraam..""Armastus ja kurjus""Tuhat nõuannet""Seitsme küla teedel (jutustused)""Larklight""Veterinaarne sünnitusabi. Õppeva..""Valik muinasjutte kogumikust ''Ime..""Eesti hobuste tõuraamat. IV köid..""Ilias. Trooja sõda""Tapasaaduste tehnoloogia""Suurhotell Babylon""Askeldused päkapikumajas""Pruuni paberi karu""Unistustest viidud""Beckhamid""Å aakal. Carlos-Å aakali salasõja..""Kukerpillid. Sõnaraamat""101 eksliibrist""Eesti Naine 1951/9. EK(b)P KK ajak..""Kolm naist""Aasta Provence'is""Ülejõel, Kassilaiu pealinnas""Patuoinas""Otsin esivanemat""Mida on lapsel kasvamiseks vaja?""Terve loom ja tervislik toit. Konv..""Suomea oppimaan""Karjakontrolli abitabelid""Kunstielust Eestis aastail 1918-19..""Ma tahan, et keegi mind kusagil oo..""Kartulitoidud""Eesti Naine 1948/1. EK(b)P KK ajak..""Kui Patty käis kolledžis. Lõbus..""Jumala teedel"
72 tk kogusumma: 578,88 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja. Kriminaalromaan vanast Tallinnast
Autor(id): Indrek Hargla
Kujundaja: Mari Kaljuste ja Anne Pikkov


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789985327357
Lehekülgi: 406

Seisukord: heas korras raamat

Mõõdud: 128 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat

Sisu:
Tallinn, a.D. 1431. Apteeker Melchior valmistub saatma oma poega selliõpingutele Saksamaale, kui ta ootamatult palutakse Pirita kloostrisse, tarkade meeste konsiiliumisse. Üks saladuslik juhtum näib segavat valminud kloostri sisseõnnistamist ja selle lahendamiseks on kokku kutsutud kümme meest, kes kokku mõistavad seitsetteist keelt. Teel kloostri poole satub ta lume alt välja sulanud laiba otsa. See on tema esimene kokkupuutumine Pirita kägistaja ohvriga, mis ei jää sugugi viimaseks. Ja kui leitakse järgmine kägistatud kloostriasukas, vannutab abtiss Kandis püha Birgitta nimel Melchiorit, et see aitaks mõrtsuka paljastada. Uurimine viib Melchiori jahmatavate minevikumõistatusteni, mis ulatuvad aega, kui Pirita jõe suudmes valitsesid veel eesti soost ülikud. Ja siis veel kaugemale ajalukku, kuni ta hakkab lõpuks lähemale jõudma saladusele, mis on Piritaga kaasas käinud aegade algusest saadik.

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Georges Simenon, Saint-Pholieni kiriku poodu,
Eesti Päevaleht, Varrak, 2013, hind: 5,50 eurot

Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmesi memuaarid,
Eesti Päevaleht, 2013, hind: 5,00 eurot

Håkan Nesser, Jämeda silmaga võrk,
Eesti raamat, 1996, hind: 3,50 eurot

Arje Sivan, Adonis,
Eesti Raamat, 1997, hind: 4,00 eurot

Jenö Rejtö (P. Howard), Karantiin Grand Hotelis,
Eesti Raamat, 1990, hind: 2,00 eurot

Dan Brown, Digital Fortress,
Corgi, 2004, hind: 9,00 eurot

Arthur Conan Doyle, Sherlock Holmes: Selected Stories,
Oxford University Press, 1998, hind: 7,00 eurot

John D. MacDonald, Surm purpurpunastes mägedes,
Katherine, 1993, hind: 3,50 eurot

John Dickson Carr, Ta kõnnib öösel,
Katherine, 1994, hind: 4,00 eurot

Erle Stanley Gardner, Pahase leinaja juhtum,
Katherine, 1991, hind: 4,50 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3786 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja. Kriminaalromaan vanast Tallinnast, Indrek Hargla, Varrak 2013 | vanaraamat.ee
Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja. Kriminaalromaan vanast Tallinnast, Indrek Hargla, Varrak 2013 | vanaraamat.ee
Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja. Kriminaalromaan vanast Tallinnast, Indrek Hargla, Varrak 2013 | vanaraamat.ee
Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja. Kriminaalromaan vanast Tallinnast, Indrek Hargla, Varrak 2013 | vanaraamat.ee
Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja. Kriminaalromaan vanast Tallinnast, Indrek Hargla, Varrak 2013 | vanaraamat.ee
Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja. Kriminaalromaan vanast Tallinnast, Indrek Hargla, Varrak 2013 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud