Teema: Esoteerika
Pealkiri:
Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvusAutor(id): Ingvar Villido. Koostanud Inga Raitar
Kujundaja: Rein Seppius
Kirjastus: Human
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949984886
Lehekülgi: 360
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 200x140
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Igaühe elu kvaliteedi määravad emotsioonid. Nad mõjutavad kõiki meie tegevusi, tekitades väga konkreetseid tagajärgi, sulle endale, teistele või ümbritsevale. Aga kas sa valid ise emotsioone, mida oma elu loomiseks kasutad?
Kõikide inimeste kõigi tegude motiiviks on tunda ennast emotsionaalselt hästi. Ometi pole hea enesetunne kunagi püsiv saavutus, sest emotsioonid kui liikuvad energiad ei ole loomult püsivad. Nii aetaksegi kõigi poolt terves maailmas kõige erinevamate vahenditega taga teostumatut unelmat – tunda end kogu aeg hästi.
Kõik meie hädad peretülidest ühiskondlike vastasseisude ja ökokatastroofideni on tingitud iseseisvalt aktiveeruvatest emotsioonidest ja teadlikkuse kasutamise puudulikkusest. See raamat pakub uudse, kõigile kättesaadava väljapääsu.
Märksõnad:
Human
Rein Seppius
Villido, Ingvar, 1962-
emotsioonid
emotsionaalsed seisundid
inimsuhted
suhtlemispsühholoogia
suhtlemistreening
käitumismuutused
autogeenne treening
enesejuhtimine
eneseabi
psühhotehnika
nõuanded
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvus, Ingvar Villido. Koostanud Inga Raitar, Human 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Esoteerika, religioon alla viimati lisatud:
Vladimir Megre, Suguvõsa raamat (Kuues raamat),
Silm, 2004, hind: 19,00 eurot
Cambridgei illustreeritud religioonide ajalugu,
Pegasus, 2004, hind: 20,00 eurot
Sanaya Roman, Ärkvelolekust tulenev vägi. Teejuht tundlikule inimesele,
Valgusesaar, 2005, hind: 13,00 eurot
Merle Veesalu-Rand, Kingitused,
DFA Kirjastus, 2013, hind: 4,00 eurot
Kalle Gaston, Ma olin pastor ehk PÜHA (T)ÖÖ (killukesi kirikuteelt). Pühendatud Mulgimaa kirikunaistele,
Eluselu OÜ, 2011, hind: 7,00 eurot
Simo Heininen, Maija-Liisa Mauranen, Martti Mäkituuri, Lauha Peltola, Leeriõpik Nr. 3. Kiriku ajalugu ja teave,
1990, hind: 4,00 eurot
Lauha Peltola, Juha Pihkala, Manu Sinnemäki, Leeriõpik Nr. 4. Dogmaatika ja eetika,
EELK Konsistooriumi kirjastusosakond, 1989, hind: 4,00 eurot
Osvald Tärk, Jumal,
Logos, 1995, hind: 5,00 eurot
Jaan Tammsalu, Vaimulikud mõtisklused. Esimene raamat,
Johannes Esto Ühing, 2011, hind: 8,00 eurot
Ross Campbell, Tingimusteta armastus. Lastevanematele kristlikust kasvatusest,
Eesti Kristlik Kirjastus, 1991, hind: 3,70 eurot
Esoteerika, religioon all on 3850 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!