Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Salatsi liivi keele teejuhtAutor(id): Karl Pajusalu, Eberhard Winkler
Kirjastus: Tartu Ülikooli Kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916271568
Lehekülgi: 100
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x170
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Salatsiliivi keel on ainus Liivimaa liivi keel, mida on süstemaatiliselt talletatud. Raamat kirjeldab esmakordselt eesti keeles seda Metsapoole muinasmaakonna alal kõneldud keelt, andes ülevaate hääldusest, grammatikast ja sõnavarast ning tutvustades salatsiliivi keele allikaid ja uurimusi.
Märksõnad:
Tartu Ülikooli kirjastus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Salatsi liivi keele teejuht, Karl Pajusalu, Eberhard Winkler, Tartu Ülikooli Kirjastus 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
koostanud ja toimetanud Peep Nemvalts, Eesti teaduskeel ja terminikorrastus,
Tallinna Ülikool, 2011, hind: 8,00 eurot
Berk Vaher, Mari Kalkun, Annela Laaneots, Valdur Mikita; koostanud ja toimetanud Berk Vaher, Ellujäämise Kunstid. Tartu 2024 Euroopa kultuuripealinn,
SA Tartu 2024, 2024, hind: 10,00 eurot
Enn Leisson, Relsid taigas 2. raamat. 1418 päeva,
Eesti Raamat, 180, hind: 4,00 eurot
Tõnu Lehtsaar, Kõrgel oksal. Esseekogumik,
Tartu Ülikool, 2018, hind: 4,00 eurot
Akadeemiline Ühistegevuse Selts, Ühistu probleeme ja uurimusi VI / Publication of the Academic Co-operative Society of Tartu,
Akadeemiline Ühistegevuse Selts, 2001, hind: 4,00 eurot
Vanem Edda,
Eesti Raamat, 1970, hind: 10,00 eurot
Raili Pool, Eesti keele verbirektsioone,
TÜ Kirjastus, 1999, hind: 6,00 eurot
Ott Kurs, Pent Nurmekund- keeletark ja õpetaja,
Eesti Keele Sihtasutus, 2014, hind: 5,00 eurot
Koostanud Mall Hiiemäe, Eesti rahvakalender VI,
Eesti Raamat, 1994, hind: 27,00 eurot
Koostanud M. Aun, Taluehitisi Mõniste Külamuuseumis. Kataloog,
Eesti NSV Kultuuriministeeriumi Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseum, 1975, hind: 4,00 eurot
Kultuur all on 4816 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!