Klassikaline kokaraamat Enam kui Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Klassikaline kokaraamat. Enam kui 650 lihtsat nippi ja 400 läbiproovitud retsepti, Varrak 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Vähk ei tähenda surma""Tublid meremehed""Hea tuju raamat 40+. Lood tervise,..""Süvenemine""Mis nüüd saab? Vastuste esmaabi ..""Jänku-Juss on rannas""Maailm toimub (luuletused)""Mängud bossiga. 36 karjääripomm..""Hotell Pärnu. Rael Artel gallery:..""Praktiline aiapidamine""Karistusseadustik. Märksõnaline ..""Gaaskeevitus""Abielu diabeediga""Provintsitari triumf""Kulda väärt kunst. E-Kunstisalon..""Sinu tumeda poole vägi. Kuidas ne..""Pipi Pikksukk Humlegårdenis""Teie isiklik abimajapidamine""Skisofreenia""Quo vadis?""Karune elu ja kuidas karud sellega..""Põrguväravad""Musttuhat strateegiat, kuidas või..""Ainult naistele. Mida sa peaksid t..""Kui sõprus teeb haiget. Kuidas tu..""Siil Fritsuke [lühijutud]""Viis päeva sigaretita""Murelapsed""Kui tuul ning päike enam ei aita...""Siluett lastele 1979""Moonutatud aeg. Ajataju mõistatus..""Rõõmsa meele käsiraamat. Naera...""Kolmas Silm 2006/9-10""Kohalolu.Kuidas olla kõige raskem..""Parimad asjad maailmas on tasuta""8. harjumus. Efektiivsest suurepä..""Adobe Photoshop 6.0. User guide""Köler Prize 2012 + CD. Marge. Flo..""Kuidas sümpaatiat võita?""Füüsika. Taskuteatmik""Kõik, mida olete tahtnud küsida ..""Minu käsitööd 2010/11""Arenda võimeid. Ande avastamine, ..""Naiselikkuse saladused""Hiigelsoojad pilvelambad""Kas kõik on juhus?""Värviteraapia""Elustrateegiad. Olulised ja kasuli..""Nad keeravad su untsu. Kuidas pere..""Varitõde""Eduka inimese 100 lihtsat saladust..""Imede valem. Kaks otsust, mis teev..""Mina oma elus. Kuidas ise endaga e..""Sinu tee edule. Kutsevalikust""Kasumlikkuse kunst"
55 tk kogusumma: 608,00 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Klassikaline kokaraamat. Enam kui 650 lihtsat nippi ja 400 läbiproovitud retsepti
Autor(id):

Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Lii Tõnismann
ISBN: 9789985319093
Lehekülgi: 464

Seisukord: kaaned pisut kulunud, paar plekki sees, muidu korralik raamat

Mõõdud: 182 × 252 mm
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Selles mahukas, 400 isuäratava retseptiga kokaraamatus on rohkelt häid nõuandeid põhiliste toiduvalmistamistehnikate omandamiseks. Olgu tegemist maitsva puljongi või kastme valmistamisega, liha või köögivilja puhastamisega, kookide või saiade küpsetamisega – väärt teadmisi leiavad siit nii algajad kui ka vilunud kokad.

Raamat on kergesti kasutatav, iga toiduainete rühma juures õpetatakse nende töötlemise põhioskusi, mis on põhjalikult lahti seletatud ja fotodega illustreeritud. Eraldi käsitletakse kala ja mereande, liharoogasid, pastat, küpsetisi ja magustoite ning hoidiseid.


Originaali pealkiri Step-by-step cook book : over 650 easy-to-follow tecniques and 400 triple-tested recipes. Eesti keeles

Märksõnad:
kokaraamatud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Aive Luigela, Hoidised,
Varrak, 2010, hind: 26,00 eurot

Salme Masso, Õunaraamat. Toidud, hoidised, säilitamine,
Valgus, 1988, hind: 2,50 eurot

Hilda Ottenson, Hoidised,
Valgus, 1983, hind: 6,00 eurot

koostaja Maire Suitsu, Sõbranna kokaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2001, hind: 4,00 eurot

Marje Sepp, Saledaks saada, saledaks jääda,
Perioodika, 1994, hind: 4,00 eurot

Marguerite Patten, Jeannette Ewin, Toitumissoovitused artriidi leevendamiseks. Eneseabiplaan ja üle 60 toiduretsepti. Jätke valuga hüvasti loomulikul teel,
Ersen, 2003, hind: 14,00 eurot

Salme Masso, Laste kokaraamat,
Valgus, 1985, hind: 3,50 eurot

Angelica Uudeküll, Potiemanda parimad palad. Parimad palad argipäevaks. Parimad palad pühapäevaks,
Ajakirjade Kirjastus, 2012, hind: 12,00 eurot

Angeelika Kang, Lia Virkus, Šokolaad. Lihtsatest küpsistest hõrkude kookideni,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 20,00 eurot

tekst: Maire Suitsu ; toimetaja Lia Virkus ; retseptid: Harri Ilves, Lia Virkus, Eesti köök. Estonian cooking,
Ajakirjade Kirjastus, 2003, hind: 18,00 eurot



Kokaraamatud all on 2340 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Klassikaline kokaraamat. Enam kui 650 lihtsat nippi ja 400 läbiproovitud retsepti, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Klassikaline kokaraamat. Enam kui 650 lihtsat nippi ja 400 läbiproovitud retsepti, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Klassikaline kokaraamat. Enam kui 650 lihtsat nippi ja 400 läbiproovitud retsepti, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Klassikaline kokaraamat. Enam kui 650 lihtsat nippi ja 400 läbiproovitud retsepti, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Klassikaline kokaraamat. Enam kui 650 lihtsat nippi ja 400 läbiproovitud retsepti, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Klassikaline kokaraamat. Enam kui 650 lihtsat nippi ja 400 läbiproovitud retsepti, Varrak 2009 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud